Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

The Real Has Come 1.Sezon 38.Bolum


38. Bölüm

The Real Has Come sezon 1

(5) yorum

 • Scarlet O'Hara31 Temmuz 2023Cevapla

  Senaristin nasıl devam edeceğini merak ettiğim için seyretmeye devam ediyorum bu saçma diziyi. Eminim Kore gibi değer yargıları güçlü, adetlerine ve geleneklerine çok bağlı bir toplumda da dizi tepki almıştır. Bebeğin babası kesinlikle haklı. Adamdan çocuğu çalındı. Kız “kürtaj yaptırmamı söyledi” diyerek yalan söyledi, kendini aklamaya çalışıyor. Hepimiz o bölümü izledik, “hamile olsaydım ne olurdu?” diye sordu, hamileyim demedi. Adam ayrılmamak için saçma sorular soruyor sandı. Senarist bizi sözde iki kişinin aşkına odaklanmaya, bebeğin ve öz babasının uğradığı haksızlığı görmezden gelmeye zorluyor ama olmuyor, görüyoruz. Saçmalık!

  • Korefanatik10 Ağustos 2023Cevapla

   Yok artık adamın yakışıklı olduğu haklı bulmaya çalışıyorsun. Hamilelik diye şüphelenmeye başlaması kazım ikincisi söyledi inanmadı üçüncü kıza ihanet etti dördüncü kıza yuzsu dedi beşinci inanmadı çocuğun babası ben değilim dedi aylarca gelmedi başroldeki adam sahip çıktı oh ne gzl hep adam ilgilensin sonra adam gelsin biyolojik babalık annelik sadece biyoloji babasıyla olmuyor.

  • Elena21 Ağustos 2023Cevapla

   yahu sen de kaç bölümdür diziye sövüp duruyorsun, izleme madem beğenmediysen 🙂 kolay değil mi bu kadar ya, bir sürü dizi film var piyasada, yeni bir diziye başlayıp devam edebilirsin

 • Scarlet O'Hara31 Temmuz 2023Cevapla

  Seyrettiğimin bir film olduğunun bilincindeyim. Senariste taktım. “Benden sonra tufan” diye hayata bakan bir bencillik nasıl olur onu mu göstermeye çalışıyor, yoksa kendi mi bencil bir bakış açısına sahip anlayamadım?

 • sefa1 Ağustos 2023Cevapla

  bu karı başta çok ıı dı sımdı noldu buna amk

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak