Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

The Real Has Come 1.Sezon 31.Bolum


31. Bölüm

The Real Has Come sezon 1

(10) yorum

 • Scarlet O'Hara11 Temmuz 2023Cevapla

  Bu nasıl bir dizi ve bunu yazan senaristin hayat ve ahlak anlayışı nedir anlayamadım? Düşünüyorum.. Sinema, tv filmi ya da dizilerinin dahil olduğu sanat dalı toplumun ahlakını mı yönlendirmelidir, yoksa olan bitenleri ahlaki ya da gayrı-ahlaki bize mi kabul ettirmeye çalışmalıdır? Yeni izleyecek olanlara spoiler vermemek istemiyorum ama dizide çok fazla soru işareti var ve senarist nasıl toparlayacak ya da konuyu nereye taşıyacak anlamadım? Artık konu her türlü ahlaki sınırı zorlar noktada. Bunu daha kabul edilebilir bir çizgiye çekseler iyi olur. Midem bulanmaya başladı. Aile kavramının tüm kutsiyeti ayaklar altında. Küçük bir spoiler: Bu bebek düşse iyi olur ya da anne bebeğin babasıyla barışsa. Yoksa gerçekten senaristin hiç bir ahlaki kavramı kalmamış diyeceğim. Biraz da doğru ve iyi olana yönlendirme gerekir diye düşünüyorum, bu ne Allah aşkına??!! Siteyi hazırlayanlara teşekkürler.

  • Korefanatikk14 Temmuz 2023Cevapla

   Pardon neresi ahlaksız sen diziyi karıştırdın heralde adam kızı aldattı onu sahiplenen adama aşık oldu neresi ahlaksızlık çocuğun babası aldattı terketti çocuğu benimsedi sonradan aklı başına geldi ne yani sırf hamile diye sevmediği aldatan adama dönecek bekar anne olmak evet zor onu sahiplenen adam var neden adam olmayan pisliğe dönsün sanki kız adamla birliktemi oluyor öpüşemediler bile sadece sarılmıyorlar.

   • Scarlet O'Hara17 Temmuz 2023Cevapla

    Bebeğin babasına bir bebeği olacağını bile söylemedi, sadece hamile olsam ne yaparsın dedi. Adam da laf ola beri gele ayrılmamak için söylüyor zannetti. Öğrendiği andan beri çocuğunu istiyor adam. Evet, aldatması hata olabilir ama diğeri masum mu? Kızla evlenirken 3 ay sonra boşanıp kurtulmayı düşünüyordu, kızı kullanmak amacındaydı. Bu niyeti masum muydu? Sonra aşık oldu, önceki hatası da aklandı öğle mi? O halde bebeğin babası da bebeği öğrenince pişman oldu diye bakılabilir ve onu da aklayabiliriz. Bir adamın ailesiyle arasını bozmak, hayatını sarsmak ve toplum içinde zor durumda bırakmak pahasına başkasının çocuğunu büyütmeye zorlamak hiç de masum değil. Çok bencilce! Aşk her şeyi aklıyor mu? “Başka bir kadına o kadar aşık oldum ki karımı aldattım” anlayışı normal mi? Aşık olunca her şey mubah mı? Bırakın Allah aşkına! Gidip kendi ailenize sorun bakalım böyle bir şeyi kabul ederler mi? Dünyanın hiç bir yerinde hiç bir aile böyle bir durumu kolayca kabul etmez. Üstelik bebeğin babası belli ve çocuğunu istiyor. Belli olmasa ve istemese hadi bir derece. Bir yalanla herkesi mağdur ettiler. Yok yani, bu kadarı mide bulandırıcı. Aşk her şeyi aklamaz. Sizin görüşünüz böyle olabilir ama benimki de böyle. Sizin veya benim haklı olduğuma kim karar verecek? Buradaki romantik pembe dizi izleyicileri mi, yoksa gerçek hayattaki toplum mu? Toplum dışı yaşamayı çok da uygun görmüyorum. Benim değerler anlayışım bu. Her şeyin bir oluru var.

   • Scarlet O'Hara17 Temmuz 2023Cevapla

    Ayrıca.. Her türlü zorluğa göğüs gerip çocuğunu tek başına babasız büyütmeyi bile göze alıp onun yaşamasını isteyen fedakar bir anne profilinden sonra, gerçek babası hayatta olup bebeğini istediği halde, çocuğunun hatırı için, onun mutluluğu için onu babasıyla büyütmek yerine kendi bencil arzularından, aşkından vazgeçemeyen bir anne profiline mi dönüş yaptı senarist? Bekleyelim bakalım, bence konuyu mantıklı bir zeminde toparlayacaktır herhalde. Saçmalamazsa eğer.

    • Nano9 Eylül 2023Cevapla

     Yani senin eşin seni aldatıyor ve seni terk ediyor. Sen hamilesin ve sen hiçbir şey olmamış gibi adama hayatım bebeğimiz olacak ne hissediyorsun mu dersin yoksa onu hayatından çıkarmak için uğraşır mısın

  • Ekinnnn9 Eylül 2023Cevapla

   Sen nasıl bu kadar boş yapabildin nasıl bi ahlak yada aile anlayışın var, daha az önce çok duygulandım kendi çocuğu gibi sevmesi görmesi tam bizim meşhur türk filmi al yazmalım a benziyo değerini bilmezsen sahip çıkmazsan çıkan seven elbet olur ve doğal olarak babalık yapmayanı değil gerçek babasından daha çok babalık yapanı seçersin bu kadar basit. Bi kadın olarak sen eliyle seni iten adamı olsun gerçek babası o diyip seçmeyi dahamı ahlaklı buldun? Pess

 • Scarlet O'Hara11 Temmuz 2023Cevapla

  Hiç anlamadım, bebeğin babası Amerika’ya gitti, geldi, zengin oldu ama kadının karnı büyümedi. Bebek 4.5 aylıkken belli olur. Dizi artık saçmalamaya başladı.

  • Tuğçe14 Ağustos 2023Cevapla

   Bebek 5 ayda da belli olmaya bilir benimde oglum var ic karin genisse olmaz anne cok yemek yemezse de ben mesela 6 aydan sonra karnim cikmisti hatta kilo bile vermistim gebelikte sasirmayin yabi

   • Scarlet O'Hara29 Ağustos 2023Cevapla

    Yapmayın Allah aşkına. Dizi 45. bölüme geldi, çocuk doğdu ve biz başrol oyuncusu anneyi bir kez bile karnı büyük hatta hafif kabarmış bile görmedik. Keza evdeki kız da çocuk doğurdu, onu da hiç karnı büyük görmedik. Oyuncular makyaj zahmetine girmemişler. Zaten dizi hep iç mekan çekimleriyle süren son derece ucuz bir yapım. Oyuncular da böyle bir diziyi bu kadar ciddiye almışlar. Oysa Kore dizilerinde çok ciddi emek ve para harcanan, bol dış mekan ve hatta yurtdışı çekimleri bile yapılan, makyaj ve kostümlere çok önem verilen, oyuncuların da ciddiye aldığı bir çok drama vardı. Bu baştan savma bir yapım bence. Konu ise bana göre korkunç! Birçok insan bir araya gelmiş, çocuğunu büyütmek isteyen bir biyolojik babaya karşı duruyorlar. Akıl alır gibi değil. Bu gerçek hayatta olsa ve ben o çocuğun yerinde olsam, büyüdüğümde başta annem olmak üzere hepsinden hesap sorarım. Neden beni öz babamdan ayırdın, bencilce arzuların yüzünden diye. Senarist zırvada zirvelerde. Böyle bir ucuz yapıma da böyle senarist olur, şaşmamak gerekir.

 • Ekinnn9 Eylül 2023Cevapla

  Arkadaşlar siz bu boş yapan namus bekçisi arkadaşa aldırmayın tam aile dizisi çok güzel kesin izleyin

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak