Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

From Five To Nine 1.Sezon 10.Bolum


10. Bölüm FİNAL

From Five To Nine sezon 1

(8) yorum

 • Aysu20 Eylül 2020Yanıtla

  tavsiye edemem 6 ci bolumden sonra gitmiyor izleyemiyosun bile Takane coook yapiskan ve sıkıcı bu benim dusuncelerim izlemek isteyenlere iyi seyirler dilerim

  • Ozden14 Kasım 2020Yanıtla

   10. Bölüm açılmıyor ilgilenir ısiniz….

 • sadegül24 Aralık 2020Yanıtla

  bazı arkadaşlar kesinlikle izlenmemesi gereken bir dizi demiş öyle birsey yok gayet güzeldi hayallerinizden ve aşkınızdan vazgecmemenizi anlatan harika bir aşk dizisiydi emeginize saglık çok güzeldi

 • himesama18 Mayıs 2021Yanıtla

  O ayrılık sahnesinde kızın ömründen 10 sene gitti öküz! İnsan gibi ayrılsana geri döndüğünde yüzün olsun en azından. Neyse gurur yapmanın anlamı yok tabii sevince bunların pek önemi kalmıyor.
  Çevirenlerin ve yayımlayanların ellerine kollarına sağlık.

 • rabia21 Haziran 2021Yanıtla

  ayyyyy sonunda öpüştüler ama izlediğim en tatlı japon dizilerindendi

 • Nana11 Temmuz 2021Yanıtla

  Bir arkadaş öpüşmeye takmış, bir arkadaş Takene çok yapışkan demiş. Asıl Takene’nin ilk kez aşkı tatması ve peşinden gitmesi. Sadece Takene değil herkes bu konuda ısrarcıydı aile dinlemek bilmiyordu ancak dizinin kilit noktaları burasıydı. Eğlenceliydi son bölümler biraz büyükannenin inadı sıksa da sebebi vardı. Junko’nun tapınağa gitmesi yerine Takene’nin Junko’ya gelmesini beklerdim. Arkaşlarının destek vermesi ayrı güzeldi. Kısaca kısa bir aşk komedisi seviyorsanız bunu da sevmişsinizdir.

 • Mavi10 Şubat 2022Yanıtla

  Japonlara gore gayet sevecen bir diziydi. Normalde japonlarin oyunculuklarını pek yapmacik bulurum burdakiler gayet iyidi sevdim oyunculuklarini. Ver konusu bur keşisin aski fakli bazi yerler sıksada izlemeye deger derim.

 • sumire chan17 Temmuz 2022Yanıtla

  YA BU ADAM ÇOK DONUK AY YIRTICAM KENDİMİ AYOL AAAA

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak


Vidmoly izleme kaynağındaki reklamlar bize ait DEĞİLDİR.
+