Zankyou No Terror

Zankyou No Terror

Sep. 15, 2019
Oyunuz: 9
7.3 48

Oyuncular

Souma Saitou isTwelve (Voice)
Twelve (Voice)
Atsumi Tanezaki isLisa Mishima (Voice)
Lisa Mishima (Voice)
Kaito Ishikawa isNine (Voice)
Nine (Voice)
Shunsuke Sakuya isKenjirou Shibazaki (Voice)
Kenjirou Shibazaki (Voice)

Fragman Videosu

Açıklama

Bir terör olgusu etrafında gelişen hikayede Tokyo terör saldırılarına maruz kalmaktadır. Halkın güvenliğini tehlikeye sokan bu saldırılar kendilerine Sphinx adını veren bir grup tarafından gerçekleştirilir.İnternete, yüzlerinde maskeleriyle bir video yükleyerek saldırı yapacaklarını belirttikleri an ile ortaya çıkarlar. Kimsenin ciddiye almadığı bu durum sonucu saldırı gerçekleşir. Saldırının gerçekleşmesi sonucu tüm dikkatler grubun üzerine çevrilir ve polis her yerde bu grubun üyelerini aramaya başlar. Grup, bir gün polisin karşısına bir bilmece ile çıkar. Saldırı planı hazırdır, bu saldırı gerçekleştirilmeden polise bilmecenin bulunduğu video yollanır. Polis departmanı bu bilmeceyi çözebilirse cevap onları bombanın bulunduğu yere götürecektir. Bilmecenin çözülmemesi durumunda ise saldırı gerçekleşecek, bomba patlayacaktır.

Zankyou No Terror
Zankyou No Terror
Zankyou No Terror
Zankyou No Terror
Orijinal İsmi残響のテロル
Yayina giris tarihiSep. 15, 2019
Son yayın tarihiSep. 15, 2019
Sezonlar1
Bölümler11
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Sep. 15, 2019

(2) yorum

  • Lezâ10 Mart 2021Cevapla

    İlk yorum benden gelsin pek anime seven biri degilim konusu o kadar griptiki izleyesim geldi tavsiye ederim 1 solukda izlenebilecek bir dizi sonu muhtesem ya

  • N_mlke24 Mayıs 2021Cevapla

    Şimdi bitirdim çok severek izledim. Konusu hoşuma gitmişti ve çabucak bitti. Bence güzeldi, anime izleyenlere tavsiye ederim.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak