Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Be Melodramatic 1.Sezon 16.Bolum


16. Bölüm FİNAL

Be Melodramatic sezon 1

(5) yorum

 • Bahar7 Nisan 2020Cevapla

  Sevgilisi ölen kıza üzülmek dışında dizide mutlaka izleyin diyebileceğim bir şey bulamadım…yine de emek vermişler.iyi seyirler.

 • A.mine30 Mayıs 2020Cevapla

  Yorulmadan izleyebileceğiniz çok tatlı bir diziydi çevirmenlerimize çok teşekkürler

 • a.khatun15 Ekim 2020Cevapla

  izlediğim en orijinal işlerden birisiydi, alışılmışın dışındaydı. yan rollerin hikayelerine kıymet verilmesi çok güzeldi. baş rol üç kadın da gerçekten uyumluydu, hakkını verdiler. slice of life tarzını seven kişilere kesinlikle öneririm.

 • ESMA15 Nisan 2021Cevapla

  İzlediğim onca kore dizisi içinde en güzeli olmadı. Ama izlerken depresyona sokmayan , arada bir güldüren ve arada bir merak uyandıran bir dizi oldu.
  En güzeli de başrol karakterlerden birinin, dizinin sonuna kadar yanındaki adamla yakıştırılmasına rağmen, dizinin sonunda hiç görmediğimiz biriyle çıkmaya başlamasıydı. Güzeldi , çünkü iyi anlaşan herkes sevgili değildi.
  Bölüm sonlarındaki repliklerden kısa kesitler de çok orjinaldi. Dizide eleştireceğim hiçbir şey olmadı. Yinede herkesin izlemeye değer görmeyeceğini biliyorum. Zevk işte 🙂

 • Şeyma3 Haziran 2022Cevapla

  İlginç ve farklı konusu olan bir diziydi. En çok çocuğu olan kadının çalışma arkadaşıyla sevgili olmasını bekledim. Olmadı. Ama iyi de oldu.
  Diziden azıcık sıkılmış olabilirim ama yine de alışılmışın dışına çıktıkları için senaristi yönetmeni ve ekibi tebrik etmek gerek.
  Baş karekterler (yönetmen ve senarist) hariç hepsi çok sıcak ve ilgi çekici tiplemelerdi. O ikisine alışamadım. Neden bilmem
  Diziye My Liberation Note dizisini izledikten sonra başladım. Malum Mr. Gu burada oynuyor diye:))) Fazla bir rolü yokmuş gerçi ama olsun. Bu diziyle tanışmış oldum<3

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak