Oh My Emperor

Oh My Emperor

May. 21, 2019
Oyunuz: 10
8.2 81

Fragman Videosu

Açıklama

Huang dao imparatorluğu, esrarengiz olmakla birlikte özel güçlerle donatılmış 12 yıldızın sahipleri tarafından yönetilmektedir. Lou Fei Fei, günümüzden bu imparatorluğa doğru yolculuğa çıkar. Korkuya kapılmış halde çaresizce etrafta gezinirken imparatorlukta, oğlak yıldızının ait olduğu 12 imparatordan biri olan Bei Tang Yi ile karşılaşır. Onu o kıyafetler içinde gören Lou Fei Fei, imparatoru başta, kendi yaşadığı döneme ait ünlü bir şarkıcı olduğunu düşünür. Onu öyle biri olduğunu düşünen Luo Fei Fei, onunla birlikte buraya geldiği tarihe geleceğe dönebileceğini düşünür. Ancak imparator Tang Yi zihninde onun düşüncelerinde çok farklı düşünmektedir. Lou Fei Fei, imparator Bei Tang Yi için kehanetlerindeki kızdır.

Oh My Emperor
Orijinal İsmi哦!我的皇帝陛下
Yayina giris tarihiMay. 21, 2019
Son yayın tarihiMay. 21, 2019
Sezonlar2
Bölümler42
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 21, 2019

(9) yorum

 • Fatma beyza kara18 Ağustos 2020Cevapla

  2 .sezonu ne zaman gelecek yada gelecek mi

  • Asuman19 Haziran 2021Cevapla

   Çok beğendim

 • Fatma beyza kara18 Ağustos 2020Cevapla

  2. Sezonu neden yapamadınızz

 • ayça^yuna4 Ekim 2020Cevapla

  2.sezonu eklemeyi düşünüyor musunuz?

 • Neclam15 Ekim 2020Cevapla

  Bu çok gözəl bir dizi . Baxılmasını önərirəm

 • sonelestirici13 Aralık 2020Cevapla

  Valla dizi ile ilgili ne desem bilemedim izlediğim bir videodaki bir sahne için diziyi izledim ikinci sezonun final sahnesiydi o da bazı Çin fantastik dizileri cidden çekilmiyor bazı sahneler çok sahtemsi sonuçta fantastik dizilerin de kendince bir gururu var ama buradaki sahneler pek olmamış.. Çin dizilerin en güzel yanı birden fazla çift koymaları ve onlarında ilişkilerine değinmeleri bu benim çok hoşuma gidiyor böylece başrollerden sıkılmıyor insan ki bu dizide de var, bölüm dakikaları az olduğu için çerezlik bir dizi izlerseniz pişman olur musunuz hayır ama illede izleyin diyeceğim bir dizi değil dizinizin yeni bölümünü bekliyorsanız araya sıkıştırabilirsiniz …

 • Aarde3 Şubat 2021Cevapla

  Öncelikle güzel bir dizi ama savaş sahneleri çok fake insanlar kırmızı boya kusuyor 10 metre öteden anlaşılır cinsten ama dizi güzel olduğu için katlandım bölümler 20 dakikalık çok hızlı bitiyor ve 2.sezonunu hiç bir yerde bulamıyorum 2. sezon gelicek mi ?

 • Fözödö27 Mayıs 2021Cevapla

  Bastan yazayim butun bolumler yok ve 2. Sezonu da yok burada. Baslarda Moon Lovers gibiydi ki hemen hemen cogu tarih dizisi anlam veremedigim bi sekilde boyle basliyor 🙂 biraz degisikti ama hic istedigim gibi ilerlemedi, basrol adamin oyunculugu cidden kotuydu, ana karakterlerden cok yan karakterlerin sahnesi vardi resmen. Zaten kore dizisi haricindeki asya dizilerini bilirsiniz, cekim ve oyunculuk kaliteleri maalesef korelilerinki kadar iyi olmuyor ozellikle cekim kalitesi. Harika diyemeyecegim, merak eden varsa izlesin ama binbir zahmetle bitirdim sahsen.

  • Fözödö26 Ekim 2021Cevapla

   2. Sezonu YoYo Turkish Channel youtube kanalinda var izlemek isteyen kanala bakabilir :*)

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak