My Little Princess

My Little Princess

May. 29, 2019
Oyunuz: 9
8.6 63

Fragman Videosu

Açıklama

Ling Xing Chen, adındaki başrol oyuncumuz, hayattaki her şeye sahiptir. Aynı zamanda bir mirasçıdır ve gayri meşru olması nedeniyle evlenme baskısı ile karşı karşıyadır. Hedefi ise Four Leaf College’de okumakta olan zengin Zheng Chu Yao’dur. Ancak bir yakım yanlış anlaşılmalar nedeniyle, zengin ve herkes tarafından sevilen bir kişiliğe sahip olan Ling Xing Chen, kötü bir lanet ile baş başadır. Aynı zamanda bu lanet sevdiği ya da hoşlandığı herhangi bir erkeğin onu geri sevmeyeceğiyle alakalıdır. Nian Yu ise tango Ling Xing Chen’e tango yapmayı öğretebilecek ve onun iyi dilekçelerine kavuşabilecek tek kişi olduğunu öğrenmektedir. Yu Yang Yang ise bu okul müdürünün hayatını kurtarmıştır.

My Little Princess
Orijinal İsmi亲爱的公主病
Yayina giris tarihiMay. 29, 2019
Son yayın tarihiMay. 29, 2019
Sezonlar1
Bölümler18
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 29, 2019

(4) yorum

 • Demit21 Ağustos 2019Cevapla

  Zheng Chu Yao için mutlu sonla bitmiyor. O yüzden izlemeye değmez. 15 Bölüm Ortasına kadar. Sonrası rezalet ötesiydi. Hatta Zheng Chu Yao için üzüldüm. Orada onu bırakıp gidiyor. Ne kadar kaltak bir kızmış dedim.

  • yaso12 Haziran 2020Cevapla

   Salak mısın lan isteyen izler niye spoi vererek mani oluyorsun?Uyuz oluyorum senin gibi bildiğini kendine saklayamayan tiplere! Malsın Mal!

   • ceylin8 Temmuz 2020Cevapla

    çok haklısın

 • Sahra19 Haziran 2020Cevapla

  Diziyi öneririm!

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak