Mistress

Mistress

Mar. 26, 2019
Oyunuz: 0
6.7 44

Oyuncular

Han Ga-in isJang Se-Yeon
Jang Se-Yeon
Shin Hyun-bin isKim Eun-Soo
Kim Eun-Soo
Moon Choi isHan Jung-Won
Han Jung-Won
Goo Jae-Yee isDo Hwa-Young
Do Hwa-Young
Lee Hee-joon isHan Sang-Hoon
Han Sang-Hoon
Park Byung-eun isHwang Dong-Seok
Hwang Dong-Seok

Fragman Videosu

Açıklama

Mistress adlı dizi içerisinde birbirinden farklı yaşantılara sahip olan dört kadının yaşadıklarından ve ilişkilerinden söz ediliyor. Ana karakterlerden olan Jang Se-Yeon; kocasını kaybetmiş ve kafe işletmecisi olarak yaşamını kızıyla beraber sürdürmektedir. Bu karakter aynı zamanda da telefonda taciz edilmesiyle de olaylar sarpa saracaktır. Karakterlerden biri olan Kim Eun-Seo ise erkek arkadaşını kaybeden bir psikologdur. Ünlü bir şefin eşi olan Han Jung-Won ise hayatı sorunlarla dolu olan bir karakterdir. Do Hwa- Young ise sekreterlik yaparak hayatını sürdüren bir kadın olarak dizide yer almaktadır. Mistress adlı dizi içerisinde bu dört kadının hayatlarının kesişmesiyle beraber yaşanan olaylar dizisinden söz edilmekte ve beğeni toplamaktadır.

Mistress
Mistress
Orijinal İsmi미스트리스
Yayina giris tarihiMar. 26, 2019
Son yayın tarihiMar. 26, 2019
Sezonlar1
Bölümler12
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Mar. 26, 2019

(5) yorum

 • Jongsuk020610 Şubat 2021Cevapla

  Dram kaldiramam suan,YKS beni yeterince cokturdu ztn jsjsjjs

  • Eun Su1 Temmuz 2021Cevapla

   Haklı yorum

 • peace23 Mart 2022Cevapla

  Ruh hali yerine dizi ile ilgili yorum yazılsa daha faydalı olurmuş. Dizi çok güzel başladı. Bitirince yine yorum yazacağım. Kore dizisi sevenler olarak saçma sapan dizileri bile beğenirken , hem seyretmeyip hemde acımasızca yorum yapanları kınıyorum. Konusu çok güzel dramdan çok gizem ağırlıklı. Bölümlerde doğru dürüst yorum yok. Olumsuz birkaç yorum yüzünden bu diziyi harcamayın derim. Zaten yazmışlar seyretmeden yorum yaptıklarını. Hiç etik bulmadım bu davranışları. Bu yorumlar önemli ve etkileyici. Kıymetli zamanımızı ayırıyoruz. Bari güzel dizileri atlamayalım.

 • peace24 Mart 2022Cevapla

  Diziyi çok beğendim. Gerilim,gizem,cinayet ,çocuk herşey var. Sonuda beklediğmden iyi . Olumsuz yorum veya daha doğrusu hiç izlememiş insanlar tarafından yazılmış yorumlar izleme oranını etkilemiş . Yazık olmuş diziye. Hiç haketmediği bir puan almış. Dizi de en güzel işlenen arkadaşlık konusu. Hepimize böyle sonuna kadar inanan arkadaşlar nasip olsun. Seyreden beğenecektir.

 • Fazile3 Ağustos 2022Cevapla

  Çok güzel bir dizi her şey var. İzleyin derim…

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak