Miss No Good

Miss No Good

May. 28, 2019
Oyunuz: 0
5.9 43

Oyuncular

Rainie Yang isJiang Xiao Hua
Jiang Xiao Hua
Wilber Pan isTang Men
Tang Men
Dean Fujioka isJia Si Le
Jia Si Le
Chang Chien isJiang Da Shu
Jiang Da Shu
Denny Huang isLai Rui Ke
Lai Rui Ke

Fragman Videosu

Açıklama

Jiang Xiao Hua, ailesinin aksesuar dükkanını işleten, giyim ve stil konusunda oldukça başarısız, komik bir kızdır. Karakterlerden bir diğeri olan Jia Si Le ise zamanında son derece şişmanken Japonya’dan son derece zayıf ve fit bir şekilde geri döner. Si Le, Xiao Hua’ya çıkma teklifi eder fakat stilini bir yılbaşı ağacına benzetmesi kızı oldukça incitir. Xiao Hua, işte bu nedenle stilini değiştirmek için bir stilistten akıl alır. Öte yandan Si Le’nin nişanlısı Jiang Mi, nişanlısının Xiao Hua’ya aşık olduğunu anlar ve çok öfkelenir ve stilist Tang Men’i, Xiao Hua’nın dikkatini dağıtması için görevlendirir. Peki ya bu aşk dörtgeni içinde Xiao Hua ne yapacaktır?

Miss No Good
Orijinal İsmi不良笑花
Yayina giris tarihiMay. 28, 2019
Son yayın tarihiMay. 28, 2019
Sezonlar1
Bölümler14
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 28, 2019

(3) yorum

 • Scarlett O'Hara21 Nisan 2021Cevapla

  Senaryo güzel ama başrolü oynayan kadın çok kötü oynamış. Gerekmediği halde çok fazla mimik kullanıp abartılı bir karakter çizmiş. Bu bir komedi filmi, çizgi film değil. Ama adeta çizgi film karakteri izliyor gibiyiz. Hatta çizgi filmden bile abartılı, sinir bozucu. Buna müdahale etmediğine göre yönetmende de iş yok demek ki. Güzelim senaryoyu kadın baş rolü oynayan kişi berbat etmiş.

  • Scarlett O'Hara21 Nisan 2021Cevapla

   Senaryo hakkındaki fikrimi değiştirdim. Korkunç! Zeka özürlü bir kıza iki sapık adamın ilgi duyması söz konusu. Kız resmen engelli ve iki sapkın adam kızın peşinde. Üstelik bunlardan biri kızın kardeşi. Anne bir baba ayrı diye evlenmesi normal gibi aktarılmış. Bu insanların nasıl bir inancı var ki böyle bir senaryo yazıp film yapmışlar? Dinimizde bırakın aynı anneden doğanları (baba aynı olmasa bile) aynı anneden süt emenler bile kardeş kabul edilir ve evlenmeleri kabul edilemez. Dehşete düştüm, asabınız bozulmasın istiyorsanız seyretmeyin.

   • Sa-Ra-m7 Ekim 2022Cevapla

    Bu yorumu görünce izleme hevesim kaçtı. Aynı anneden doğana kardeş denir. Kardeş kelimesinin kökeni karındaştır. Aynı karında büyüyen demektir.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak