Kleun Cheewit

Kleun Cheewit

May. 24, 2019
Oyunuz: 0
8.7 59

Oyuncular

Fragman Videosu

Açıklama

Ülkesinde ünlü bir aktris ve model olan Jee’nin annesi zengin bir adam ile evlenir. Üvey babası ise Jee’yi her gün istemediği biçimde taciz ederek rahatsızlık verir. Yine bir gün tacize uğrar ve üvey babası tarafından ilaç alır. Jee elinden kurtulup arabaya biner ama Thit’in nişanlısı olan Tiw’e çarpar. Thit ise geleceği gerçekten çok iyi gözüken bir avukattır. Aynı zamanda Jee ile acayip yakın olan Yönetmen Chaiyan’ın arkadaşıdır. Thit, Tiw’in ölüm haberini alınca yıkılır. Jee’nin diğer işleri ile ilgilenen menajeri ne kadar Jee’nin değil de başkasının arabayı kullandığını söylese de Thit buna inanmayarak Jee’yi her gördüğünde onu aşağılar. Bu olaylar sonrasında acaba ne olacak?

Kleun Cheewit
Orijinal İsmiคลื่นชีวิต
Yayina giris tarihiMay. 24, 2019
Son yayın tarihiMay. 24, 2019
Sezonlar1
Bölümler1
DurumuReturning Series

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 24, 2019

(2) yorum

  • sercan5 Temmuz 2020Cevapla

    öncellikle ben bu diziyi 5 defa izledim harbiden tayland en iyi dizilerinden biri ilk izlediğimde çok etkilendim 1 hafta kendime gelemedim bu diziyi emek verenlerin ellerine sağlık tüm set ekibine teşekür ederim

  • dfghjkjhcn16 Ağustos 2020Cevapla

    ben su an bir dizi izliyorum ama bu o kadar guzel ki dayanamadim biraktim onu geldim yine buraya….emegi gecen herkese tesekkurler mukemmel bir dizi yapmisiniz!

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak