Heart to Heart

Heart to Heart

May. 03, 2019
Oyunuz: 6
7.7 74

Oyuncular

Choi Kang-hee isCha Hong-do
Cha Hong-do
Chun Jung-myung isGo Yi-seok
Go Yi-seok
Lee Jae-yoon isJang Doo-soo
Jang Doo-soo
Ahn So-hee isGo Se-ro
Go Se-ro
Uhm Hyo-sup isGo Jae-woong
Go Jae-woong
Hwang Seung-Eon isWoo Yeon-woo
Woo Yeon-woo

Fragman Videosu

Açıklama

Cha Hong-Do’u diğer insanlardan birçok özelliği vardır.O, kendini eve kapatmış, insanlarla iletişim kurmayan biridir.Aynı zamanda çok meraklı bir kişiliğe sahiptir.Bütün hayatını kitaplarla ve internette yaptığı araştırmalarla geçirir.Anneannesiyle yaşayan Cha Hong-Do’un dış dünyayla bağlantısını anneannesi sağlar.Ancak onun vefat etmesiyle kendini büyük bir boşlukta bulur.Kısa zamanda bir iş bulan Cha Hong-Do, ev hizmetçisi olarak çalışmaya başlar.Ama sosyal fobi sahibi olması sebebiyle görüntüsünü değiştirir ve yaşlı biri kılığına girer.Onun yolu Ko Yi-Seok isminde bir psikiyatrist ile kesişince hayatı tamamen değişir.

Heart to Heart
Orijinal İsmi하트 투 하트
Yayina giris tarihiMay. 03, 2019
Son yayın tarihiMay. 03, 2019
Sezonlar1
Bölümler16
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 03, 2019

(6) yorum

 • Songül Keklik25 Nisan 2021Cevapla

  Cok güzel bi dizi

 • Usta yorumcu8 Haziran 2021Cevapla

  Ortalamanın üzerinde bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Sosyal fobi hastası bir kızın etrafında gelişen olaylar konu ediniyor. Çoğu diziye göre farklı bir konusu olduğunu düşünüyorum ancak izleyiciye konuyu aktarma konusunda bazı eksikler var. Öncelikle kızın hastalığı üzerinde pek durulmadı, daha çok aşk temalı ilerledi dizi. Sosyal fobi hastalığını da biraz yanlış tanımlamışlar. Bende de sosyal fobi hastalığı var. Hatta etrafımdaki bazı kişilerden de bu hastalığı görmüştüm. Ancak dizideki karakterimizin bazı hareketleri sosyal fobi hastalığıyla uyuşmuyordu. Bazı hareketleri çok abartıydı bazıları ise fazla hafif… Bu dengesizliği görmezden gelirsek dizi oldukça iyiydi. Yalnız anlam veremediğim bir nokta daha var. Dizide ki ana karakterler sebepsizce kıza aşık oluyor. “Aşık olmak için illa bir sebep mi gerekiyor” diye sorabilirsiniz ancak en azından belirli bir zaman gerekmez mi? Bu kadar da çabuk olabileceğini düşünmüyorum. Başta bunun iki tane erkek karakterin güç savaşı olduğunu düşünmüştüm. Ancak asıl meselenin başka olduğunu daha sonra anladım. Bu konudan fazla bahsetmeyeceğim çünkü spoiler vermiş olurum. Dizi efsane değildi belki ama izlemenizi öneririm. Farklı bir konusu olduğu için sizi içine alabilir…

 • YeşilMavi5 Kasım 2021Cevapla

  Güzel dizi, romantik komediye uygun başlangıç ve sonuç, tipik romantik komedi seyircisiyseniz izlemenizi tavsiye ederim.

 • ah30 Kasım 2021Cevapla

  yaaa dizi çok tatlıymış ya. Ölüyorum bunlara. Başroller çok komik çok eğlenceli.8. bölümü şimdi bitirdim.Çok sardı.Birbirleriyle atışmaları laf sokmaları yorumları çok eğlenceli ve çok romantik.Doktor da dedektif de çok hoş yav. Kıza bakışlarına ayrı ayrı bittim.

  • ah30 Kasım 2021Cevapla

   çeviri için teşekkür ederim.Yazmayı unutmuşum.Elinize emeğinize sağlık

 • Port Manto21 Ocak 2022Cevapla

  Dizi ciddi anlamada güzel İzlemek isteyen ve tereddüt edenelere duyurulur. Fakat dizi boyunca şu kadın hep pasaklı, çirkin ve dilenci gibi giydirildi ya yanarım yanarım ona yanarım. Kadın aslında çirkin değil ama rezil etmişler resmen. Abilerimizin ikisi de çok tatlıydı ama benim favorim yine 2. erkekti sanrım.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak