Five

Five

May. 03, 2019
Oyunuz: 0
9.1 91

Oyuncular

Nana Asakawa isHina Aso
Hina Aso
Ryuji Sato isToshi Shimizu
Toshi Shimizu

Fragman Videosu

Açıklama

Five dizisinde ana kahramanımız olan Hina Aso ailesinin iş hayatı dolayısıyla sürekli şehir değiştirmektedir. Sürekli değişen şehirler aynı zamanda sürekli okul değiştirmesine sebep olmuştur. Her gittiği yerde kendini yalnız hisseden Hina artık normal gençler gibi bir lise hayatı yaşamak istemektedir. Yeni kayıt olduğu okulda beş kişilik bir arkadaş grubu olan ve kendilerine MENS5 adını veren grupla aynı sınıfa düşmüştür. Bu beş arkadaştan biri Toshi Shimizu ‘dan hoşlanmaktadır. Asıl sorun ise Toshi ‘nin dikkatini çeken Hina ‘nın peşinde olmasıdır. Bu durum normal bir lise hayatı yaşamak isteyen Hina için zor durumların boy göstermesine sebep olacaktır. Okulun en gözde grubu ile ters düşecek olan Hina ‘nın kolay bir dönem geçirmeyeceği ortadadır.

Five
Orijinal İsmiファイブ
Yayina giris tarihiMay. 03, 2019
Son yayın tarihiMay. 03, 2019
Sezonlar8
Bölümler24

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 03, 2019

(15) yorum

 • elif9 Mayıs 2019Cevapla

  2. sezonu gelecekmi

 • Yoon gi in boku21 Temmuz 2019Cevapla

  2. Sezonu getirin lütfen

 • ayşe30 Mart 2020Cevapla

  2.sezon nezam gelcek

 • ilayda8 Mayıs 2020Cevapla

  2. sezonu var mı? Varsa atacak mısın?

 • 2.sezon15 Mayıs 2020Cevapla

  2. Sezon gelsin lütfen çok saçma bir yerde sezon finali yaptılar .
  2. Sezonu istiyoruz lütfen çevirin

 • BERİL17 Haziran 2020Cevapla

  sekiz sezonuda BİRDEN ATIN ÇOK ZEVKLİ

  • Toshiiiii9 Temmuz 2020Cevapla

   8.SEZONA KADAR VAR MII???? NEREDE BULDUN??????

   • sylvia30 Ağustos 2020Cevapla

    yanlışıkla 8 bölüm yerine 8 sezon yazdılar herhalde

 • #LMH27 Haziran 2020Cevapla

  2. sezonu çevirecek misiniz cevap verirseniz çok sevinirim

 • sisi29 Haziran 2020Cevapla

  2.sezon ne zaman gelicek ????

 • SHİMUZU-TOSHİ9 Temmuz 2020Cevapla

  LUTFEN 2. SEZONUDA ARTIK ÇEVİRİN!HEM ÇOOOK İSTEK VAR HEM O KADAR GUZELKİ!!!2.SEZONDA GELSİNN!!!YORUMUMU DİKKATE ALIN LUTFEEEEEEEEEEEEEN!

 • YORUMU ES GEÇMEYİNNN!!!!!!!!!!!!!!9 Temmuz 2020Cevapla

  2.SEZONUDA ÇEVİREBİLİR MİSİNİZ?????????LUTFENNN!!!!’:SEZONUDA ÇEVİRİN KAÇ KERE İZLEDİM TEKRAR TEKRARRR!!!2.SEZONDA GELSİNNN!YORUMU ES GEÇMEYİN VE 2.SEZONUDA GETİRİNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U!!!!!!!!!!!!!!T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!F!!!!!!!!!!!!!!!!!!!E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!N!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sylvia30 Ağustos 2020Cevapla

  bu diziyi herkese tavsiye ediyorum bu dizi benim asya yapımlarına iten ilk dizi. bu dizinin sayesinde bir dil öğrenmeye başlayıp yeni kültürleri tanımaktan çekinmiyorum şiddetle tavsiye ediyorum adime burdan çooookkkkk teşekkür ediyorum bunu çevirerek hayatıma mutluluk kattın

 • jeon mel9 Eylül 2020Cevapla

  2.sezon ne zaman gelicek hemen gelsin lütfen

 • zmnk17 Eylül 2020Cevapla

  2.sezon gelsin çünkü dizi çok güzel ayrıca bu dizinin bölümleri neden bu kadar az eğer 1.sezon çekicekseniz bir 20 bölüm falan çekseydiniz bari birde dizi çok anlamsız bir yerde bitti anlamlı bir yerde bitseydi daha iyi olucaktı

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak