Deserving of the Name

Deserving of the Name

May. 05, 2019
Oyunuz: 6
8.7 99

Oyuncular

Kim Ah-joong isChoi Yeon-Kyung
Choi Yeon-Kyung
Moon Ga-young isDongmakgae
Dongmakgae
Kim Myung-gon isYoo Sung-Tae
Yoo Sung-Tae
Lee Dae-yeon isProfessor Hwang
Professor Hwang
Tae Hang-Ho isMin Byung-Ki
Min Byung-Ki
Oh Dae-hwan isDoo-Chil
Doo-Chil
Maeng Sang-hun isYoo Chan-Sung
Yoo Chan-Sung

Fragman Videosu

Açıklama

Heo Im, Jaseon Hükümdarlığı zamanında yaşayan bir doktordur.Onun uzmanlık alanı akapuntur ve bir Çin tedavi yöntemi olan ağrı duyulan bölgenin tedavisinde ısındırma yönteminin kullanıldığı moksibüsyondur.O, yaşadığı dönemde ülkenin en iyi doktorudur ancak istenmeyen bir şekilde doğduğu için insanlar tarafından saygın biri olarak görülmez.Choi Yeon-Kyung ise günümüzde Kore’de yaşayan bir doktordur.Alternatif tıbba inanmaz,modern tıbbın ilkelerine koyu bir şekilde bağlıdır.Geçmişinde yaşadığı bazı sıkıntılar onun duygusuz biri olarak görülmesine sebep olmaktadır.Dizide, Heo Im’in zamanlar arasında yolculuk yaparak tarihten günümüze geliş ve burada yaşadığı ilginç olaylar konu ediliyor.İyi seyirler.

Deserving of the Name
Deserving of the Name
Orijinal İsmiLive Up to Your Name, Dr. Heo
Yayina giris tarihiMay. 05, 2019
Son yayın tarihiMay. 05, 2019
Sezonlar1
Bölümler16
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 May. 05, 2019

(5) yorum

 • gururcan sezen6 Mayıs 2019Cevapla

  Emeklerinize sağlık..Güzeldi 🙂

 • Ayşe Demir18 Mart 2020Cevapla

  Başarılı bir diziydi. İki doktorun farklı yöntemler kullanarak hastaya müdahale etmelerini göstermeleri diziye güzellik katmış

 • jongsuk02064 Mart 2021Cevapla

  Gunumuzden gecmise degil gecmisten gunumuze haa…
  Senaryo cok ilgi cekici,zamanim olunca mutlaka bakacagim…

 • ડꫀꪀꪖঔৣ23 Mart 2021Cevapla

  Medikal dizileri çok seviyorum. Medikal’e fantastik de eklenince ayrı bir güzel oluyor. Konusu aşırı aşırı özgündü bana kalırsa. Geçmişten geleceğe veyahut gelecekten geçmişe gitme tarzı zaman yolculukları alışılagelmiş olsa da ben alternatif tıbbı konu alan başka bir dizi daha görmedim açıkçası. Hele hele alternatif tıbbın modern tıp ile olan çatışmasının bu kadar iyi işlenmesi takdire şayan. Senarist cidden iyi iş çıkarmış. Ayrıca ikilinin aşkları çok tatlıydı. Böyle kaliteli bir yapımla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutlaka izleyin.
  ✿ ♡‿♡

 • Usta yorumcu14 Mayıs 2021Cevapla

  İnsana akupunkturu sevdiren dizi. Dizi de geleneksel tıp ile modern tıbbın çatışması çok iyi anlatılmış. Dizinin 11. bölümünde çocuğu tedavi ederken hem geleneksel hem de modern tıbbın bir arada uyum içinde kullanılması çok hoşuma gitti. Yeni teknikler ya da eskiye dayanan teknikler… Aslına bakılırsa bilim her çağda vardır. Dizide de bu durum çok iyi anlatılmış. Medikal dizilerden hoşlanıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim. Dizinin esas konusuna gelecek olursak tarihe adını yazdırmış yetenekli bir akupunktur ustası günümüze zaman yolculuğu yapıyor ve genç bir kadın doktorla karşılaşıyor. Adamın günümüz dünyasında ki halleri tam bir komedi. O yüzden ilk bölümler oldukça eğlenceli. Zaman ilerledikçe Kız adamın geçmişini öğrenmeye başlıyor ve işler dramatikleşiyor. Çok güzel bir dizi olduğunu söyleyemem ama kötü de değil. En azından kendini izlettirmeyi başarıyor.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak