Cruel Romance

Cruel Romance

Apr. 08, 2019
Oyunuz: 0
7.2 93

Oyuncular

Joe Chen isRong Jin Xiu
Rong Jin Xiu
Qiao Renliang isXiang Ying Dong
Xiang Ying Dong

Fragman Videosu

Açıklama

Cruel Romance dizisi geçmişte yaşanan gerçek birinin hikayesinden esinlenerek kaleme alınmış ve bir dizi haline gelmiştir. Cumhuriyet döneminde roman olan Rong Jin Xiu ‘nun hikayesinde bütün ailesinin bir gecede katledilmesinin ardından ailesinin katillerini bulmak üzere yola çıkması ile başlar. Şanghay ‘a giderken büyük bir mafya lideri olan Zuo Zhen ile tanışmıştır. Yaşanan yanlış anlaşılmalardan sonra bu ikili birbirine aşık olmuştur. Kızın yakın erkek arkadaşlarının asla ona yaklaşmasını istemeyen ve kıskanç bir erkek olan Zuo Zhen onu çevresinden yavaş yavaş uzaklaştırmaya başlayacaktır. Rong Jin Xiu ‘nun ailesini katleden kişileri bulması içinde fazlasıyla yardım edecektir. Tabi ki bu durum Zuo ‘nun, Rong Jin ‘in kalbinde daha farklı bir yere sahip olmasını sağlayacaktır.

Cruel Romance
Cruel Romance
Cruel Romance
Cruel Romance
Orijinal İsmi锦绣缘·华丽冒险
Yayina giris tarihiApr. 08, 2019
Son yayın tarihiApr. 08, 2019
Sezonlar1
Bölümler40
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Apr. 08, 2019

(5) yorum

 • Ceyda Yogun28 Eylül 2020Cevapla

  Mutlaka izleyin harcadığınız zamana degecek

 • ness Cansever1 Ekim 2020Cevapla

  muhteşem bir dizi

 • Scarlet Ohara17 Mart 2021Cevapla

  Uzakdoğu dizilerinde senaristler çok kötü. O sebeple diziler inandırıcılığını yitiriyor, sana duyguları yaşatmıyor. İstisnalar müstesna. Örneğin çoğunda baş rol oyuncusu kızlar tam bir geri zekalı tablosu çiziyor. Şımarık, dengesiz, ahmak ve son derece kötü görünen inanılmaz tipler. Sonra dizinin sonunda o kızlar aniden mazbut, çok akıllı hatta filozof ve muhteşem kadınlara dönüşüyor. Son derece gerçek dışı geliyor bu bana. Artık bıktırıcı derecede aynı tip senaryolar. Bir insan bu kadar hızlı dönüşemez, bir aptaldan da taş çatlasa akıllı çıkmaz.

 • Kardess26 Temmuz 2021Cevapla

  10 10 haketiyor bu dizi muhteşemdi

 • Akahana Moon17 Kasım 2021Cevapla

  Bu diziyi izlerken kendinizi sinir krizleri geçirirken bulabilirsiniz. Diziyi uzatmak için midir nedir anlamadım saçmalıklarla dolu. Neden izlediniz derseniz de başlamış bulundum bende huydur başladığım şeyleri bitirmek bu yüzden izledim. Bana göre dizi bir zaman kaybıydı. Duyguları size geçirmiyor. Beğenmedim diziye puanın on üzerinden sıfır.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak