Akame ga Kill

Akame ga Kill

Jul. 24, 2019
Oyunuz: 0
8.3 36

Oyuncular

Fragman Videosu

Açıklama

Hikaye ana karakterimiz olan Tatsumi’nin köyünden hareket edip başkente gitmesi ile başlamaktadır. Açlık çeken köyüne yardım etmek amacıyla bu yolculuğa çıkan Tatsumi’nin amacı köyünü kurtarmanın yanı sıra imparatorluk ordusuna katılmak ve orada ünlü bir savaşçı olmaktır. Bu sayede köyüne gereken maddi desteği de sağlayabilecektir. Köyden şehre gelme olayını burada Tatsumi yaşar. Etrafındaki her şeye hayranlık duyar lakin başkent sadece gelişimi değil, kötü insanları da barındırmaktadır. Baş kahramanımız Tatsumi ise oldukça saftır. Ona acıyan bir kız, Tatsumi’yi evine davet eder. Bu sıralarda başkentte hüküm bir süren bir terör havası vardır. Suikast grubu olan Night Raid zenginleri, yöneticileri , yüksek rütbeli askerleri hedef alır ve Tatsumi’ye evini açan kız da zenginlerden biridir.

Akame ga Kill
Orijinal İsmiアカメが斬る!
Yayina giris tarihiJul. 24, 2019
Son yayın tarihiJul. 24, 2019
Sezonlar1
Bölümler24
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Jul. 24, 2019

(3) yorum

  • PromisedNeverland18 Eylül 2020Cevapla

    animenin adında akame geçiyor ama baş rol karakteri tatsumi sanıp izledim büyük şok geçirdim cidden animenin aksiyon sahneleri çok güzeldi finalinede diyecek sözüm yok ama bir kaç sezon daha olsaydı keşke en azından bir film falan ama yok 🙁 bi onası vardı yanlış hatırlamıyosam ama karakterler chibi versiyondu ağlıyorum şuan

  • Rafflesia18 Şubat 2021Cevapla

    Mangadan uyarlanan bir yapım. Mangaya göre olaylar daha hızlı gelişiyor. İsminde akame olsa da tatsumi üzerinden işleniyor. Konu işleniş bakımından sistemi sorgulayan ve yaptıklarının bir suç olduğunu bile bile yapan kişilerin hikâyesi . Mutlaka izlemelisiniz.

  • Ayca Elife13 Mayıs 2021Cevapla

    Hayatım da izlediğim en güzel animelerden biri herkes izlemeli bence kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak