Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

The King Loves 1.Sezon 40.Bolum


40. Bölüm FİNAL

The King Loves sezon 1

(12) yorum

 • kim so hyun12 Temmuz 2019Cevapla

  ne kadar mukemmel diziydi herkese tavsiye ederim

 • Defne5 Nisan 2020Cevapla

  Mükemmel bir diziydi.

 • Berivan seger24 Mayıs 2020Cevapla

  Bu hikayede yanan prens oldu ne guzel bir karakter ♡

 • Mrv8 Ağustos 2020Cevapla

  Yaa harika bir diziydi.En son hangi dizide bu kadar ağlamıştım hatırlamıyorum bile 🙂 Ben ortada aşk üçgeninin kiminle son bulacağını düşünürken herkes kendini birisi için feda etti ve asıl konunun veliahtın onlara olan sevgisinin kendinden bile daha büyük olduğuydu.Dizi böylelikle bize sevginin yeri geldiğinde fedakarlık da olabileceğinin büyük bir dersini vermiş oldu.Emeği geçen herkese çoook teşekkür ederim 😀

 • Nefise27 Ekim 2020Cevapla

  Başrol kıza veliaht prens uzak dur dedikçe kız daha çok yaklaşıyo sonrada prensin ondan uzak durmasını ve lin i sevdiğini söylüyö bu dizide en zavallı karakter lin yazık olan ona oluyo en son sevdiği kıza tam kavuştu deyince aklına hep prens geliyor kıza bile ilk o aşık oldu ama içine kapanıklığı ve prensin
  yüzünden kızı en son elde etti ama oda prensin isteğiyle oldu prensi bile veliaht yapan ve kral yapan lin di tüm fedakarlığıyla prense hep yardımcı oldu bana göre dizide tek fedakarlık yapan lin di

 • Nefise27 Ekim 2020Cevapla

  Bir de kız line her yaklaştıkça lin hep prensi nekadar düşündünü belirtiyo sanki prens kızdan daha önemli eğer kızı seviyorsan ona ilgi göstericeksin o an aklına prens bile gelmicek eğer prens e arkadaşlığını göstermek istiyorsan aşırıya kaçıp prensin eli kolu olmicaksin ilk kıza kızmıştım neden lin i sevdiği halde prensin yanında duruyo sonra anladım lin prense fedakarlık yapmaktan kızla ilgilenmeyi unutuyor o yuzden kızda lin in yüzünden prense yakın olmak zorunda kalıyor ya final de bile konakladıkları gece kız lin den ilgi bekledi lin kızdan altın mührü istedi prense fedakarlık yapmak için kız en son ağladı ve lin in omzuna başını koydu kızı seviyorsa en azından orda başını onun omzuna koyduğunda başını sıvazlasaydı yada kız sarılsaydı kısaca lin in kızı düşünmeden prense yaptığı fedakarlığı orada kiza ne kadar az değer verdiğini gördüm o yuzden şimdi kız ada acıyorum

 • loki stark26 Haziran 2021Cevapla

  mükemmel bir diziydi. herkese hak verdiğim ciddi nefret ettiğim bir kişi bile olmayan harika bir dizi. çok dokundu bana. hayatımda izlediğim en güzel dizi olabilir. (spoiler) normalde bir dizide hep haksız bir taraf olur burada asla yok. birini iyi göstermeye çalışırken asla başkasını kötülemiyorlar. aileyi de arkadaşlığı da politikayı da iysiyle kötüsüyle çok ama çok güzel anlatıyor. daha net ilişkileri sevsem de insanı sinir etmeden ya da taraf tutmaya itmeden bu kadar gerçek bir şekilde sevgiyi işleyen başka ne bir film ne de dizi gördüm. emeklerine sağlık. bu arada sürekli uçurumdan düşüp hayatta kalmak da hong jong hyun’un kaderi sanırım (kendisi dünyanın 8. harikası gerçekten)

 • Hacer11 Ağustos 2021Cevapla

  Dizi akış olarak iyiydi her bölüme merakla geçtim. Ama başından sonuna kadar sinirle izledim resmen. Herşeyi karıştıran eun san. Kız baştan sona kadar kimi sevdiği belli değil. İkisine de boncuk dağıttı. Asla net olmadı. Baştan tarafını belli etse kimse bu kadar uzulmezdi. Ve baştan sona yanlışsız sevdiğim tek kişi prens. Sonunda yanlız kalmamaliydi. Sonundan hiç memnun değilim.

 • ilknur tuna24 Ağustos 2021Cevapla

  içime işeyen ilk üç diziden biriydi bu dizi hayatta bazen en yakınların için fedakarlık yapman gerekir ve bunu da maalesef bu yükü velihat prens üstlendi. Taraf tutuyor gibi gözükebilirim ama lin’i en baştan beri sevmemiştim ve hala sevmiyorum. Eğer bir insan dostunun küçüklüğünden beri aşık olduğu kadına kadınım diyebiliyorsa ben o insanı asla iyi biri olarak göremem. Dizi aslında bize şuan ki yaşam tarzlarını anlatıyor hemen hemen kimin kimi sevdiği belli değil ve sonunda bütün acıyı sırtlanan tek kişi oluyor ,burda da velihat prens oldu ama en azından onun için iyi bir son olsaydı. Aşık olduğu kadın kardeşim dediği insanla giderken öyle arkalarından bakmak zorunda kalmasaydı.

 • Kim go eun9 Ocak 2022Cevapla

  Çok güzeldi hiçbir bölümü sıkmadı sonunda ağladım güzel bitti ama veliaht prens için üzüldüm bir yandan da gönlüm Lin tarafındaydı….

 • yedikyinezamanıbirkaççekikuğruna18 Ocak 2022Cevapla

  Sürükleyici bir diziydi. Ana fikir dostluk ve fedakarlık üzerinden yürüyor. Çoğu tarihi dizide taht entrikaları çok bayıyor ama bunda o kısımlar bile çok sıkmadı. Üçlünün arkadaşlığı güzeldi ama aralarındaki aşk üçgeni alışılagelenin dışındaydı baya. En net sevgi prensinkiydi. Dönemin şartlarını daha iyi yansıtmak için diğer ikisi içlerinden geldiği gibi davranmadı sanırım. Romantik sahne sayısı yok denecek kadar azdı ikisi de kızı ben elde edeyim diye uğraşmadı. -SPOİLER- Kız kendi kendine birini sevdi. Gerçi orada da Lin’i sevdiğini söyledi ama gözleri hep prensinkileri buldu. Lin de kızı sevdi ama kızın yanında düşündüğü hep prensti. En çok sevilen prens aynı zamanda en yalnız kalan kişi oldu. Bu ne biçim handikap anlamadım şahsen. Başbakanın kızının güzelliğini vurgulamadan geçemeyeceğim bu arada. Kız resmen bir içim su. Normalde bu roldeki kızlar sevilmez ama bu kız hep iyiydi. Madem Lin kızı alacaktı prensimde o güzelim karısıyla mutlu olsaydı. Bir de ne zaman tarihi dizi izlesem bu topraklarda bu kadar entrikanın dönmesi garibime gidiyor 🙂 Ne georyoymuş arkadaş dönmeyen oyun yok. Dünyanın en ücra köşesinin ufacık bir toprağı için değer mi bu kadar kan akıtmaya yani. Velhasıl çerezlik güzel bir dizi.

 • Hayâl16 Eylül 2022Cevapla

  Finalde won krallığı bırakıyor ve gidiyor. Gittikten sonra çizdiği resim bulunuyor. Resimde, eski günlerdeki gibi üçlü dost oldukları ve özgür oldukları hallerini çizmiş yani demek istiyor ki:”Ben yalnız bir kral olmak yerine eskisi gibi özgür olmayı, dostlarımla birlikte olmayı tercih ediyorum ve onların peşinden gidiyorum.” Çizdiği resimle anlatmak istediği şey buydu.
  Tahminimce Won’da Lin’in yaptığı gibi kraliyetten ismini sildirdi daha sonra San ve Lin’in peşinden onlar gibi özgür olmaya, eskisi gibi dost olmaya birlikte güzel günler yaşamaya gitti.
  Özetle finalde, Won_Lin_San üçlüsü eski günlerdeki gibi tekrar biraraya geldiler ve dostluk kazandı resmin anlattığı buydu. Ben bu şekildedir diye düşündüm finali, fakat senarist ne anlatmak istedi bilemeyiz.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak