Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

The Golden Spoon 1.Sezon 4.Bolum


4. Bölüm

The Golden Spoon sezon 1

(5) yorum

 • ssddaa4 Ekim 2022Cevapla

  yeni bölüm ne zaman geliyorrrrrrr

 • Mine4 Ekim 2022Cevapla

  Bu diziyi sevdim çeviri için desekkurler

 • şeval13 Ekim 2022Cevapla

  yüzde bir milyon eminim bu yaşananlar asıl hikayenin 10 yıl öncesi. hatırlarsanız en başta yaşlı kadın 1 ay 1 yıl ve 10 yıl sonra tercih hakkın var demişti. ve yine dikkat ettiyseniz cep telefonları falan baya eski moda. nereden baksan 10 yıllık telefonlar, arabalar vs kullanılmış. bence bir şekilde bir şeyler yaşanacak ve kitabın sonlarına doğru 10 yıla, yani günümüze gideceğiz. geçen bölüm araya da eskiden kaşığa sahip yaşlı bir kadını gördük. bu da demek oluyor ki kaşık mutluluk getirmiyor. belki bir şekilde fakirlik getiriyor da olabilir emin değilim. içimden bir ses cezalandırılmış olabileceğini de söylüyor.
  her neyse, sonuç olarak bence ileride şirketin başına da geçse lee seung cheon pişman olacak ve gerçek benliğine dönecek. ayrıca ju hui ile de her şekilde birbirlerini bulacaklarmış gibi hissediyorum.
  zavallı theoyan için ise malesef söyleyecek hiçbir şeyim yok. adını bile yazamıyorum:( ama babası çok karizma yaa

  • Koreli.bi kız27 Kasım 2022Cevapla

   Ben çocuğun şöförüne düştüm

  • yumi4 Şubat 2023Cevapla

   yaşlı kadın bir ara deli gibi söylenip yerine geçmişti .akli dengesi yok gibi. tekrar ediyordu tekrar denemek istiyorum kaşığı bul vs söylenıyordu cocuk kaybedecek kaşıgı gerı dönmede skntı yasayacak dıye dusundum bende ılerıde… kadın şaman gibi sanki o anı yaşadı cocugun yerıne .. çaresizce kaşığı arıyordu

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak