Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Forecasting Love and Weather 1.Sezon 9.Bolum


9. Bölüm

Forecasting Love and Weather sezon 1

(8) yorum

 • Yeonjun13 Mart 2022Cevapla

  Güzel bir bölümdü bu sefer erken izleyebildim si woo yla ha kyungun annesi umarım aynı yere girerler çok güzel olur ya öyle olursa kadında randavuları bırakır ben bile bunaldım artık

 • Melek13 Mart 2022Cevapla

  Güncel dizi izlemeyecektim.Ama Başrollerin ikisi de beğendiğim oyuncular.Bekleyemedim.
  Sanırım haftaya hareketli bir bölüm bizi bekliyor

 • handikop14 Mart 2022Cevapla

  Çok yavaş akıyor, öleceğim artık

 • not bad28 Mart 2022Cevapla

  Han Gijun ezik, Lee siu da çok itici geldi bana. tayvanlılar gibi dişinin arkasından konuşuyor. Jin’in hatrına devam ediyorum. ve kıdemli tahminci eom dong un ilişkisi nolacak daha çok merak ediyorum.

 • not bad28 Mart 2022Cevapla

  ayrıca hastanede 1 saat kızı kestin, anasının suratına bir kere baksaydın. lazım olurmuş 😀 bu evlilik muhabbetine lee ile jinin ilişkileri biterse çok mutlu olcam.

 • Noppers1 Nisan 2022Cevapla

  izlerken o kadar midem bulanıyor ki adam olacak herifi ne zaman ekranda görsem istisnasız bir şekilde atlıyorum o sahneyi bu nasıl yüzsüzlüktür kardeşim ya konuyu da kim yazdıysa aynı haltı ısıtıp ısıtıp koyuyor önümüze anladık güzel kardeşim artık yeter geç şu muhabbetleri. Yazar ne zaman bir şey bulamasa sırf çiftin arasına soğukluk girsin diye salak saçma bahaneler buluyor bu seferde beyimiz evlenmek istemiyormuş o dert oldu şimdide. İlk bölümler daha güzeldi evet çok daha sakindi ama çiftin arasında geçenler daha tatlıydı şimdi her şeyden nem kapıyorlar illaki tribe girecek bir şeyler buluyor ikisi de, yordu vallaha bu dizi beni.

 • susko8 Nisan 2022Cevapla

  Şu sür.ük kadının kaba ses tonuyla sürekli oppa oppa demesinden diziyi bırakmama çok az kaldı.Birde sürekli bir sinir harbinde halleri sanki suçsuz gibi…

 • Haru3 Haziran 2022Cevapla

  Song kang niye böyle yavru köpek gibi bakıyor ya şerefsizlik yapsa bile sırf bu masum bakışları için asla kızamam.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak