Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Death's Game 1.Sezon 2.Bolum


2. Bölüm

Death's Game sezon 1

(9) yorum

 • sade18 Aralık 2023Yanıtla

  bir şey diyeyim mi dizi çok iyi. kamera kurgu vs. özellikle son karakter olan kişi yani jang seong jo oyunculuğunu konuşturmuş. zaten o oyuncunun sesi kendisi harika. good dedektifte de iyiydi.

 • Tuğçe2pm22 Aralık 2023Yanıtla

  Şu baştaki cesetler bir yere bağlanacakta hadi hayırlısı.okul konusu çok iyi işlenmişti çocuğun yaşadıkları okul zorbalığı v.s. yemek yerken ki ağlaması çok üzücüydü.tabiki sondaki ölümler çok beklenmedik ve çok şaşırtıcı.adeta ters köşe.Jang Seung-jo bu nasıl bir karizmadır ya arkadaş.aksiyonun dibine vurmuşlar müthişti o motorsiklet sahneleri kovalamaca v.s.bu dizi beni çok şaşırttı cidden.

 • enes (karısı var)26 Aralık 2023Yanıtla

  manitam için başladım ama çok beğendik yani karımla izliyoruz çok güzel ama karım daha güzel bb

 • seray aydın16 Ocak 2024Yanıtla

  Okulda öğretmen müdür vs. Memlekette de polis falan yok sanırım. Okul değil terörist yuvası. Tövbe Yarabbim. Çok saçma.

 • . .17 Ocak 2024Yanıtla

  galiba çocuk kendini araba yoluna atıp intihar ederken başka bir kazaya sebep oldu aynı onun önünde intihar eden adam gibi. o ölüm kadınının da dediği büyük günah bu başkalarına da zarar verdi fln galiba

 • Öylesine biri31 Ocak 2024Yanıtla

  Spoiler olajilir Yaa liseli çocuk hayatı çok iyiydi sorununuda çözmüstu kendi hayatina en yakin olaniydi çok ısınmıştım o hayatına

 • Bilirkişi10 Şubat 2024Yanıtla

  Bence çocuğun sürekli ölmesinin nedeni her defasında nefsine yenik düşmesi, dünyavi duygulara kapılıp yanlış yollara sapıyor. İlk iki ölümü para hırsından oldu, üçüncüsünde ise bencilliğine hırsına yenik düştüğünden. Çocuk asıl noktayı kaçırıyor, insan çevresindekileri de düşünüp, saf güzel duygularla yaşamalı, bencilce değil. Annesini önemsediğinde , paradan daha değerli şeylerin olduğunu anladığı zaman artık ölmeyecek bence!

 • zeynep14 Şubat 2024Yanıtla

  lee jung hunu çok acil dizi yapın istek değil ihtiyaç çok çok iyi

 • Pınar23 Şubat 2024Yanıtla

  Sondaki sahneler boş aksiyon için yapılmış, normalde webtoonda bu adam çekiçle mortingen şırtayze oluyor bişgi yükleme taşını alamıyor. O yüzden beğenmedim. Madem bu kadar organize haraket ediyor bu kadar aptalça bir karmalaya sebep olmazlardı. Webtoonu kesinlikle okuyun ki çocupun okuduğu webtoon oydu. Dizi güzel ama webtoon daha güzel.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak


Vidmoly izleme kaynağındaki reklamlar bize ait DEĞİLDİR.
+