Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Cheese in the Trap 1.Sezon 14.Bolum


14. Bölüm

Cheese in the Trap sezon 1

(9) yorum

 • Hanzava3 Ocak 2019Cevapla

  1 sene geçmiş xd Hanzawa ailesini Owada’ya anlatınca hatırlamaması sinirlendirdi beni de. Tabii küçücük bir üretim fabrikasını ne diye hatırlasın, ileride göreceğiz xd Banka Hanzawa’nın yakasını bırakmıyor gibi. Kurtulduğu duruma tekrar yakalandı, hem de daha büyüğüne. Kondo cidden çok şanssız. Nereye gitse aynı davranış. Bu bankadaki çalışanların eşleri resmen bir topluluk kurmuşlar xd Hana’da her şeyi orada öğreniyor, biraz da sen anlat eşine Hanzawa. Iseshima Hotel’in arkasında kesin Owada var, FHB Denetlemesi olumsuz geçerse şimdi ki başkan yerini bırakmak zorunda kalacak ve Owada’ya fırsat doğacak. (Part 1)

  Vay be, bu bölüm bayağı iyiydi. Miki yine kandırdı xd ve çok iyi de yaptı. Asano’ya empati kurmamız için yapmadıkları kalmadı. Madem ailesine çok önem veren bir baba ne diye açgözlülük yapma gereği duydu. Güneydoğu Asya’da ailesiyle mutluluklar dilerim xd Hanzawa güzelce bitirdi, yanında olanları ödüllendirdi, ona karşı olanı ise kısmen ödüllendirdi xd Sonunda hedefi olan Genel Merkez’e atanması ve babasını intihara sürükleyen bankacının kimliğini de öğrendiğimize göre asıl intikam hikayesi başlıyor gibi. Dörtgöz arkadaşını da daha sık görürüz, asıl onu çok merak ediyorum. İhanet etmese iyi.

  • kim-sohyun8 Ekim 2020Cevapla

   söylediklerinden hiç bir şey anlamamam.

  • Kim woo bin27 Ocak 2021Cevapla

   Sanırım izlediğin başka bir dizinin yorumunu bu dizinin yorumuna yapmışsın

 • myeon2 Nisan 2020Cevapla

  o kadar drama izledim en sıkıcı çift buydu diyebilirim,dizi güzel ama

  • bp25 Nisan 2020Cevapla

   bence en güzel çiftlerden biri buydu ama buda senin düşüncen saygı duyuyorum

 • sude14 Ekim 2020Cevapla

  la dizide en masum kişi Bo Ra ve eun taek ya kıyamammm

 • Duygu nur Erdoğan6 Ocak 2021Cevapla

  olum bi barışıp bi ayrılmayın artık beraber kalın nolurrr!!!!

 • Yorumcu16 Mart 2021Cevapla

  Altyazılar kayıyor

 • Mati10 Haziran 2021Cevapla

  Senaristin kafasından geçenleri çok merak ediyorum. Başrol aşırı gereksiz kasıntı ve psikopat. Dizide verilmek istenen mesaj sanki zengin çocukları diğer insanların hatalarını yakalayıp onlara parasıyla ve imkanlarıyla plan ve ders verebilir. Başrol kızda bi goblinde iyiydi ne burda nede le min ho ile oynadığı dizide hiç begenmedim. Rolleri pek iyi değil. Fazla uyuşuk. Başrol ikinci adam olmalıydı. Hem kızla daha uyumlu hemde daha insancıl. Diğeri çok itici. Çok övülen bir dizi daha tırt çıktı. Merak edip izlemek isteyen olursa tavsiye etmem. Daha kaliteli daha iyi oyuncuları olan diziler var.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak