Possessed

Possessed

Mar. 03, 2019
Oyunuz: 8
5 22

Oyuncular

Song Sae-byuk isKang Pil-Sung
Kang Pil-Sung
Go Joon-hee isHong Seo-Jung
Hong Seo-Jung
Yeon Jung-hoon isOh Soo-Hyeok
Oh Soo-Hyeok
Jo Han-sun isSun Yang-Woo
Sun Yang-Woo
Lee Won-Jong isDetective Squad Chief Yoo
Detective Squad Chief Yoo
Park Jin-woo isChoi Nam-Hyun
Choi Nam-Hyun

Fragman Videosu

Açıklama

2019’un ilk yarısı bitmeden yayınlanacak olan dizi Possessed, fantastik ve komedi türlerinde olacak.Konusu kısaca şöyledir; Kang Pil Song huyu suyu herkesçe kabul edilmiş bir dedektiftir.O, çok tembel,küfürbaz ve huysuz biridir.Ancak çevresindekiler onun kalbinin temiz olduğunu bilmektedir.Hong Seo Jung, dizideki en gizemli karakter.Bazı içgörü yeteneklerine sahiptir.İnsanların hayatlarına dair yaptığı tahminler doğru çıkmaktadır.Ancak bu durumu kimse bilmemektedir.O, kendini insanlardan soyutlayarak hayatını yaşamaktadır.Kang Pil Sung, bir davayı soruşturmaya başlayınca yolu Hong Seo Jung ile kesişir ve birlikte davayla ilgilenirken aralarında birtakım duygular gelişecektir.

Possessed
Orijinal İsmi빙의
Yayina giris tarihiMar. 03, 2019
Son yayın tarihiMar. 03, 2019
Sezonlar1
Bölümler2
DurumuReturning Series

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Mar. 03, 2019

(3) yorum

  • Seyfettin19 Aralık 2019Cevapla

    Selam bu dizinin ne zaman yorumu yapılcak yapılmıcaksa kaldırın gitsin izleye melek uzuyor beni bundan sonra çıkan kaç dizinin çevrimi yapıldı bunda tık yok saygılar

  • Aysel Abdullayeva19 Ocak 2020Cevapla

    Final oldumu bu dizinin

  • Hanzo17 Mart 2020Cevapla

    Selam Seyfo 6. bölümden yazıyorum. Dizi çoook ama çoook yavaş ilerliyor. Bir de 20dk’da anlatılabilecek her bölüm, zorla 1 saate uzatılmış. Ayrıca her bölümde kan gövdeyi götürüyor. Alıştığımız özgün Kore dizilerinden çok amerikan filmi izliyormuş hissine kapılıyorsunuz. Gizemden eser yok. Yine amerikan yapımlarının aksine, bu dizinin de bir ana fikri var fakat harcanmış.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak