Mirror of the Witch

Mirror of the Witch

Mar. 20, 2019
Oyunuz: 0
8.2 38

Oyuncular

Lee Sung-jae isChoi Hyun-Seo
Choi Hyun-Seo
Yum Jung-ah isHong-Joo
Hong-Joo
Kwak Si-yang isPoong-Yeon
Poong-Yeon
Jang Hee-jin isQueen Sim
Queen Sim
Lee Yi-kyung isYo-Gwang
Yo-Gwang

Fragman Videosu

Açıklama

Geçmişe dayalı kurguyu fantastik bir biçimde işleyen bir dizi olan Mirror of the Witch içerisinde; Joseon Hanedanlığı dönemine gidiliyor. Bu dizi içerisinde Heo-Jun ile Seo-Ri adlı bir prensesin yaşadıklarından bahsediliyor. Kraliçe Sim’in çocuk sahibi olamamasından sonra büyüyle Seo-Ri’ye sahip olması ancak kızın lanetlenmiş bir biçimde dünyaya gelmesi sonrasında yaşananları ele alıyor. Lanetli bir bebek olan Seo-Ri; annesi tarafından bir dağ yamacına bırakılacaktır. Bırakıldıktan sonra Seo-Ri ile Heo-Jun karşılaşacak ve olaylar tümden kendini göstermeye de başlayacaktır. Heo-Jun sevdiği kadını kaybetmemek adına laneti ortadan kaldırmak için cadılarla mücadele içerisine girerek Mirror of the Witch adlı dizinin temel konusunu oluşturacaktır.

Mirror of the Witch
Orijinal İsmiSecret Healer
Yayina giris tarihiMar. 20, 2019
Son yayın tarihiMar. 20, 2019
Sezonlar1
Bölümler20
DurumuEnded

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Mar. 20, 2019

(5) yorum

 • Necdet9 Nisan 2019Cevapla

  Güzel bir dizi.

 • kavangii12 Temmuz 2019Cevapla

  efsaneydi ya

 • Manisa Tarzanı13 Nisan 2020Cevapla

  dizinin her bölümü en fazla 20 dakika. ancak 1 saati doldurmak için sahnelere uzun boş bakışmalar, anlamsız dialoglar eklenerek zorla uzatılmış. bu da izlerken daraltıyor insanı. 25 yaş altı, fantastik kurgu sevenlerin zevk alabileceği bir dizi. bu yaş üstü izleyiciler, dizideki aşk=fedakarlık klişesinden sıkılabilir. iyi bir konusu olmasına karşın iyi yönetilememiş. bunda düşük bütçenin de etkisi olabileceğini düşünüyorum. muhtemelen bir züccaciye mağazası sponsor olmuş ve senaryoyu etkileyerek yazık etmiş.

  –dikkat dikkat spoiler–
  dizinin ana fikri aslın hiç de yabancı olmadığımız, hergün maruz kalmaktan usandığımız, asla kendi kabahatlerini kabullenmeyen, suçlayıcı, ayrıştırıcı, narsist kimselerin insan psikolojisi üzerindeki etkilerini ve devlet yönetiminde yolacabileceği felaketlerin anlatılmasıdır. yine hemen her kore dizisinde olduğu gibi, ebeveynlerin seçimleri ve tutumlarının, çocukların gelecek hayatlarını nasıl etkileyebileceği incelenmiş.

  diziyi izlememe olanak sağlayan herkese teşekkürler.

  • Doremmana7 Haziran 2020Cevapla

   İyi bir dizi inceleyicisi gibi görünüyorsun. Dizi tavsiyelerini almak isterim.

 • Koresever8 Haziran 2020Cevapla

  Çok güzeldi oyuncular çok iyi oynamış konusunda çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak