Melting Me Softly

Melting Me Softly

Sep. 28, 2019
Oyunuz: 10
9.2 257

Oyuncular

Ji Chang-wook isMa Dong-chan
Ma Dong-chan
Won Jin-ah isGo Mi-ran
Go Mi-ran
Yoon Se-ah isNa Ha-yeong
Na Ha-yeong
Im Won-hee isSon Hyun-ki
Son Hyun-ki
Kim Won-hae isMa Dong-sik
Ma Dong-sik
Shim Hyung-tak isHwang Byeong-sim
Hwang Byeong-sim
Seo Jeong-yeon isOh Young-sun
Oh Young-sun
Jeon Soo-kyung isMa Dong-joo
Ma Dong-joo

Fragman Videosu

Açıklama

Ma Dong-Chan ve Go Mi-Ran bir proje sebebiyle yanlızca 24 saatlik bir süre için bedenlerinin dondurulması teklifini kabul etmişlerdir.Ancak onlara bir komplo kurulur.Onlara sadece 1 gün dondurulacakları söylenmesine karşın 20 sene sonra uyandırılmışlardır.Yıllar geçmesine rağmen kendi görünümleri değişmez ama geride bıraktıkları tüm sevdikleri yaşlanmıştır.Bundan sonra hayatta kalmaları ise bir şarta bağlıdır.Vücut sıcaklıkları daima 33 derecede olmak zorundadır aksi halde yaşamaları imkansızdır.

Melting Me Softly
Melting Me Softly
Orijinal İsmiLet Me Melt
Yayina giris tarihiSep. 28, 2019
Son yayın tarihiSep. 28, 2019
Sezonlar1
Bölümler3
DurumuReturning Series

Sezonlar ve Bolumler

1Sezon 1 Sep. 28, 2019

(6) yorum

 • Mersinli29 Eylül 2019Cevapla

  Umarım güzel bir finali olur… Oyuncular çok iyi.. büyük umutlarla başlıyorum.. Haydi bismillah :))

 • Miray Blt11 Ocak 2020Cevapla

  Bu adama bu kız gitmiş mi şaka gibi… adam kariyerinin zirvesinde yazıktır ya

 • haruwuwu9 Şubat 2020Cevapla

  Biyoteknoloji ile alakalı çok severek izlediğim bir diziydi. Ama haber spikerini çok sevmedim. Genel olarak çok beğendiğim ve önerdiğim bir diziydi.

 • Xerxes Berzerius16 Haziran 2020Cevapla

  Son 2 Bölümü göremedim resmen, gözlerim’den akan yaşlar yüzünden… Çok hoş tatlı bir diziydi. İyi ki başlamışım diyorum ; Başka bir diziyi yarım bırakarak buraya gelmiştim, şimdi üzülerek o diziye dönmek zorunda kalıyorum 🙁 Kore dizi senaristleri gerçekten efsaneler.! Yaklaşık 16-17 dizi izledim ( Kore dizisi ) çok ufak ayrıntılar dışında hiç bir senaryo konu , bir önce ki diziyi hatırlatmadı.! Acayip yaratıcı bir toplum. Bilim kurguyu harmanlayıp bu kadar yoğun duygular barındıran bir dizi yapmak… Taktir edilesi bir durum. Sırf bu dizi için söylemiyorum, yaptıkları her dizinin konusu,karakterleri beni benden alıyor. Ben izlerken her bölümün’den keyif aldım. Umarım sizlerde izlerken benim yaşadığım duyguları yaşarsınız. Emeği geçen insanlara teşekkür ederim.

 • jcw :)26 Haziran 2020Cevapla

  izlemeyi düşünenler için şunu eklemek istedim final moon lovers dizisi gibi tatmin edici değil onun dışında eğer jcw için izlemeye başlıyorsanız ve onu the k2 , healer dizlerinden tanıdıysanız bu dizi çok durağan gelecektir ama atlayarak konuyu takip ederek izleyebilirsiniz çünkü konu gerçekten farklı ve etkileyici bunları göz önüne alarak izlemenizi öneririm.ben açıkcası diziye yayınlanan başka altyazılı jcw dizisi bırakmadığım için başladım. the k2 ve healer dan sonra jcw ye bu rol biraz olmuyor alışamayabilirsiniz eğer o dizileri izlediyseniz suspicious partneride izleyip başlayabilirsiniz. Dizi bitiğinde tek sevmediğiniz şey büyük ihtimal final olur. onun dışında jcw ye won ji ah ı yakıştırmayanlarda bir zaman sonra alışıyorsunuz 🙂 keyifli seyirler bu izleyici yorumu umarım işinize yarar :):)

  • Serap6 Ağustos 2020Cevapla

   Sizinle aynı düşüncedeyim. Ben daha acımasız yorum yapmıştım!!!! Ama???? Yayınlanmamış. Ji chang wook bu dizi de harcanmış

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak