Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Sweet Munchies 1.Sezon 12.Bolum


12. Bölüm FİNAL

Sweet Munchies sezon 1

(7) yorum

 • Esma1 Temmuz 2020Cevapla

  Jınwonun daha iyi dizilerde oynaması gerek ya çok saçma bitti zaten doğru düzgün sevgili bile olmadılar .. Cindirrella and for knights daha güzeldi..

 • Rky4 Temmuz 2020Cevapla

  Bu nasıl bir final bölümüydü ya şimdiye kadar izlediğim en berbat final güzel başladı kötü bitti Jeong II woo’nun mükemmel oyuncularına göre çok kötü bir final daha iyisini bekliyordum

 • dr.akira6 Temmuz 2020Cevapla

  dizi tutmadı diye mi 12 final zaten final güzel olmamış büyük ihtimalle yayından kaldırdılar reyting kurbanı

 • Serpil12 Temmuz 2020Cevapla

  Jinwoo ya yazik etmisler

 • Baby15 Temmuz 2020Cevapla

  Herkesin Jinwoo’yu parlatmaya çalışmasını anlıyorum. Çünkü ihtiyacı var. Ancak Lee Hak-joo’nun buna asla ihtiyacı yok. Tüm dizi boyunca en büyük spot ışıkları onun üzerindeydi. Senaryo berbattı! Hele hele adamı sevdiğini bile bile kızı onun evine getirmesi bide hatalarını kabul etmeye gideceği sahnedeki konuşmaları özellikle çok canice yazılmış. Bir senarist olarak asla bu tarz bir dizi yazmam. Çünkü kazandıracağı hiçbir halt yok. Sadece finalde Tae Wan’ın babasına açıklama sahnesi eşsizdi o kadar. Birde Tae Won’un bir diğer devleştiği ve Jinwoo’nun iyi oyunculuğu olduğu Bara geri döndüğü ve artık sevdiği şeylerden uzak durmayacağını söylediği sahne vardı. Gerçekten mükemmel bir sahneydi. Ancak sonrasında saçma sapan Ajin ve Park sahneleri geldi. Çok zalimceydi. Dizi yorumum bu ayrıca ;Çok zalimce düzenlenmiş bir dizi!

 • Hailey’7 Ağustos 2020Cevapla

  Cidden TAE WAN için ağladım bu kadar bir insanım kalbi kırılıp incinemezdi cidden nasıl yazdınız o seneryoyu çok merak ediyorum çok zalimceydi sevimli kız ajin den nefret ettirdi ji sunga aşırı gıcık oldum dizideki tek mükemmel sahneler tae wan ın olduğu sahnelerdi nett…

 • serpil17 Eylül 2020Cevapla

  Yorum yazanların çoğu diziyi beğenmemiş, benim için tam da olması gerektiği gibiydi. Farklı konusu ve iyi oyunculuklarla eşcinselliğe önyargılı bir toplumda konu ancak bu kadar işlenebilirdi diye düşündüm.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak