Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Summer Strike 1.Sezon 1.Bolum


1. Bölüm

Summer Strike sezon 1

(4) yorum

 • k-drama fanı25 Kasım 2022Cevapla

  Dizinin ilk bölümü fena değildi. İlk başta kızın ezikliğine tahammül edemiyorsunuz ama sonradan topluyor allahtan. Spoiler değil bu arada diziyi açar açmaz gidişatı anlıyorsunuz zaten. Başrolün yeni yere taşındığı zaman değişen hayatını izlemek istiyorsanız şans verilebiliir bence. Soft bir dizi bi şekilde izleniyor.

 • Jongsuk020625 Kasım 2022Cevapla

  Si Wan’im da Si Wan’im

 • gatt tara1 Aralık 2022Cevapla

  “bu dunyada hicbir sey degismedi. yalnizca ben yetim kaldim.”
  “bana en cok hakaret eden kisi kendimdim.”
  “hayatim grevde!” >>>>>>>> bu cumlelere bayildim.

  boyle sakin ilerleyen, aptal kliseler yerine tatli tesadufleri barindiran dizileri izlemeyi cok seviyorum. ha bir de yeni hayata baslamayi islemesini de cok sevdim. daha ilk bolumden beni kendine baya bir cekti. <3

  yeo reum karakterini oynayan oyuncu cok guzel bir kiz cok hosuma gitti. karakter de bence cok tatli; tarzi, fikirleri, tavirlari… ekip liderinin haddini bildirisi harikaydi (go girl! bagirisi eklendi)

  ( where the stars land' den beri yeo reum ismini cok seviyorum. yanlis hatirlamiyorsam anlami 'yazin ortasi'ydi. beni kendine ceken bir guzelligi var.)

 • Selin2 Aralık 2022Cevapla

  Kızların kendini zavallı sanan birer ezik gibi gösterildiyi dizilerden gına geldi ve ilk bölümden bırakmak iyice sıktı. Bunların da dizilerinin bizim saçma sapan dizilerimizden geri kalan yanı yok artık.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak