Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Save Me 1.Sezon 16.Bolum


16. Bölüm FİNAL

Save Me sezon 1

(6) yorum

 • Gölge21 Mayıs 2020Cevapla

  Dizide aşk geçmiyor tamam da, kız sang hwan a daha yakın davranıyor gibi hissettiğim her an doung choul için kalbim acıyor. Neyse ki sonunda sevgili falan olmadılar.

 • Emine30 Mayıs 2020Cevapla

  Aynı hisleri paylaşıyoruz .Kalbim acıdı resmen dua ettim kız gülerek yanlarına geliyor ya inşallah sev yada başka bişey olmamışlar diye Bebeğim Doung choul nasıl da bakıyor öyle yaağğğğ .Emeğinize sağlk mükemmwl ötesiydi dizi .BİR WO DOO HWAN FANI olarak kaldırmazdı kalbim herneyse sizleri seviyorum

 • LB4 Haziran 2020Cevapla

  Bu tarikat Jim Jones in ki ile aynı düşüncelere sahip. Bir bağlantısı var mı diye araştırdım bir şey bulamadım. Sizce de öyle değil mi? Guseonwon Jonestown dan alıntı gibi. Ayrıca Jim Jones te bir sapıktı. Bir de kanserli adamdan tümör alınması hikayeside aynı.
  Bu izlediğim en güzel dizilerden hiç bitmesini istemedim. Tam bir belgesel niteliğindeydi. dediğim tarikattan esinlenmiş ise gerçekten muhteşem işlemiş. Cesurların hiçbir zaman kaybetmeyeceğini,başarmak istiyorsak asla pes etmememiz gerektiğini ve asla umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini bize çok güzel hatırlatıyor.Ayrıca oyuncular gerçekten harika .

 • koreandelisi29 Haziran 2020Cevapla

  arkadaşlar galiba bu dizinin ikinci sezonu 2019 da çıkmış google de gördüm ben 2.sinide izlicem galiba jsjsjsjsjjsjsjsj
  https://asyafanatiklerim.com/bolum/save-me-2-sezon-1-bolum-izle/ sanirim bu url de

  • koreandelisi29 Haziran 2020Cevapla

   araştırdım bu diziyle alakası yok ama ana karakterler dışında tüm oyuncular yer alıyor.

 • Anonim7 Temmuz 2020Cevapla

  Iyide kızın babası sonunda neden kızını öldürmek isteyen bir tarikata tabı oluyor. Ve övüyor, anlamadım. Oğlu ölmüş aklını filan kaçırmış olmalı. Allah akıl vermiş. Kullanabilene….

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak