Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Do You Like Brahms? 1.Sezon 13.Bolum


13. Bölüm

Do You Like Brahms? sezon 1

(13) yorum

 • Kerem12 Ekim 2020Cevapla

  Geldi bu da bakalim artik Song Ah’nin gereksiz kendini dislamalari falan artik bi bitse keske

 • külpisisi13 Ekim 2020Cevapla

  içim şişti yemin ederim bir tane güzel bir şey olmaz mı ya hep dram iki sevgili azıcık birlikte bir gülün be kardeşimmm

 • nesrin14 Ekim 2020Cevapla

  bu diziyi izleyene dek beğenmediğim bir Kore dizisine rastlamamıştım.

 • Gülderin Erinç14 Ekim 2020Cevapla

  Görüntü yok, lütfen.

 • Nursen14 Ekim 2020Cevapla

  Amma zırlak çıktı bu so ah ! Çocuk hocasiyla mi? Eski kizla mi? Babasiyla mi? Yoksa yenisiyle mi ugrassin ? Daha izlemeye tahhammulum kalmadı

  • Ayse Su14 Ekim 2020Cevapla

   Nursen biz çocuğun yaşadıklarını da kızın yaşadıklarını da görebiliyoruz. Fakat kız bilmiyor. Biraz empati yapabilirsek kızı da anlayabiliriz. Song Ah zaten karakter olarak sessiz sakin mülayim biri Hani derler ya ‘vur kafasına al ağzından lokmayı’ diye aynen öyle biri. Onun için de zor sevdiğini takside eski sevdiği kızla görüyor . Üstelik ona eve gideceğini annesinin geldiğini söylediği halde.Onların birlikte müzik yapmalarına da izin veriyor. Valla ben olsam asla izin vermezdim. Aslında güçlü bir karaktere sahip olmasını istiyorum artık susmasın tepki versin bir karar verip yoluna devam etsin istiyorum. Bundan sonraki bölümden beklentim bunlar. Bir sonraki bölümde neler olacağını biliyorum fakat spoiler olduğu için yazmıyorum buraya.

 • Ayse Su14 Ekim 2020Cevapla

  Bu drama bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Bu romantik komedi değil, hayatın içinden olduğu gibi oynanmış kalite bir yapım bana göre. Melodrama desem yanlış olmaz sanırım. Aslında dizileri beğenip beğenmeme, beklentilerimizi karşılayıp, karşılayamamasıyla alakalı. Ne izlediğimizi bilirsek o zaman daha sağlıklı yorum yapabiliriz. Ben başrol oyuncuların kimyasını seviyorum. Karakter gelişimini görmek istiyordum ancak bu bölümde görebildim. Song Ah nihayet o hoca bozuntusunu bıraktı. Joon Young’ın hocası çalışmasını çaldı.Hırsız her yerde hırsız. Bilim hırsızı, sanat hırsızı diğer hırsızlardan hiç bir farkı yok. Benim de lisans bitirme tezimde danışmanım kendi yakın arkadaşını tezimde danışman olarak gösterdi. Ayrıca anatomi hocamdı kendisi. Profesör olması için bu tezden alacağı puana ihtiyacı vardı. Benim o zamanlar böyle bir şey olacağı aklımın ucundan dahi geçmemişti. Olan oldu ve profesörlüğü onaylandı. Ben daha sonra diğer hocamdan tezime adını yazdırdığını öğrendim. Öğrendikten sonra konuşmaya gittim ve bana yüksek lisans için iki üniversite ismi söylediler seçmem için. Tabiki karşı çıktım. şimdi yüksek lisansımı yeni bitidim. O şerefsizlerden uzakta… O yüzden bilim hırsızlığının dünyada dili, dini, ırkı yok. Böyleleri her yeder cirit atıyor maalesef..

 • Kim minjae15 Ekim 2020Cevapla

  Off sevmeyen izlemesin . Tüm diziler komik ve eğlenceli olcak diye bişiy yok . Gelipte burda ona buna eleştiri yapıp insanları soğutmayın.

 • Talented is Minjae minjae is talented15 Ekim 2020Cevapla

  Ah minjaemüzümlü kekim bi yüzü gülmedi

 • Lonely Moon15 Ekim 2020Cevapla

  aslında biraz aksiyon olsa baya iyi olur işte song ah yaralansa ya da joon young ben böyle şeyler bekliyorum yani

 • Külpisisi15 Ekim 2020Cevapla

  Yorumları okudum da hayatın içinden bir dizi ise hayat hep dram değil arkadaşlar ve bu kadar da durağan değil bazı kısımları gerçekten abartıyorlar artık iç şişirici derecede. Diziye ilk başladım çok güzel geldi zamanla daha da fazla dram oldu her bölüm böyle olması sıkıyor maalesef.

 • Emosyn15 Ekim 2020Cevapla

  Ayy bişey olur mu ha olacak derken 14.bolume geldik yok bana daral geldi..ezik kız rollerine gelemiyorum.. bir sesin çıksın yaa..

 • Kimtaehyung18 Ekim 2020Cevapla

  Arkadaşlar madem dayanamıyorsunuz bu bölüme kadar niye izlediniz

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak