Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Born Again 1.Sezon 17 ve 18.Bolum


17 ve 18. Bölüm

Born Again sezon 1

(12) yorum

 • A.K.19 Mayıs 2020Cevapla

  Altyazı ne zaman gelecek

 • İrem19 Mayıs 2020Cevapla

  Açılmıyor izleyemiyorum

  • Lee Jong Suk19 Mayıs 2020Cevapla

   Alternatif i değiştir

 • danieldaniels21 Mayıs 2020Cevapla

  OKUMADAN ÖNCE BÖLÜMÜ İZLEYİN PLS
  ilk başta dedim bu zamanın ji chul ü o kız mı ama jong bum ji chul a mesaj atıyor acaba hepsi kafasının içinde olan bir şey mi peki yazarla jong bum ne alaka dizi sarıyor asla şaşmayan bir kdrama sahnesi daha gördük yakışıklı olan ikinci erkeğimiz sevdiği kızı başrol erkekle öpüşürken görür dçelstfkcdXş (pc den random atılmamalı)

  • Cha22 Mayıs 2020Cevapla

   2. erkek değil başrol

 • Realist26 Mayıs 2020Cevapla

  Ya arkadaşlar kız sizce de fazla silik değil mi. sanki sesi çok da güzelmiş gibi her bölümde hikaye anlatması…. kulaklığı fırlatıyorum resmen. Bu iki güçlü aktore kesinlikle daha kesin bi isim bi yüz gerekirdi şey gibi mesela tamam romantik de bi tarafı olması lazım illa ki onu anladın dizinin gidişatından ama Park soo Ae gibi ya da ne bilim ha ji wona aşırı gıcık oluyorum ama buraya gidermiş mesela işte han ye seul da var o da gıcık ama buraya gider SON kararım kesinlikle lee min jung’tan yana buraya tam giderdi sevimli de nefret ettirmezdi!

  • Bulut28 Mayıs 2020Cevapla

   Kesinlikle dedektifle olmalı şuan ki savcıyla. Gerçek aşkı hep oydu kızın ve saykoyla olmasını istemiyorum ne olursa olsun. Ve nedense ilk defa bi dizide üzülmedim diğer adama.

 • Sam10 Haziran 2020Cevapla

  Ciiiddden ilk bölümden beri hem Hyung Bin hem de Su Hyuk olan şu karakterden nefret ediyorum. Çok gıcık ve o kızla olmasını da hiç ama hiç istemiyorum ta ilk bölümden beri. Ji Chul ve Jong Bum her zaman sevgisine karşılık almasını istediğim ve Sa Bin denen kızla olmasını istediğim adam. Tamam kızı sevmiyorum çok geri zekalı ve sürekli o gıcık baş role kapılıyor ama yine de Jong Bum ile olmasını istiyorum.

  • Sam10 Haziran 2020Cevapla

   Ya bir insan izlediği dizinin her bölümünde “Geri zekalı!” , “Aferin geri zekalı aynı yoldan git!” , “Ya mal mısın işte gitme oraya, yapma onu, söyle şunu, söyleme şunu, bak oraya, bakma oraya, git, gel vs.” , “Ya ne kadar gıcıksın/geri zekalısın.” der mi ya? Her bölüm illa ki sinirlenip sövüyorum, diziyi sinirlenmeden izleyemiyorum. Karakterler ya salak ya gıcık. Akıllı tek tük karakter var ve insanın izleyesi kaçıyor ama işte konu güzel.

 • şeyma15 Haziran 2020Cevapla

  dizinin senaryosu iyi de oyuncular ne biliyim bu dizi için değil gibi. izlerken deli oluyorum. kız başrol zaten kendi başına sinir bu dizide. salağa yatması, ayran gönüllü olması, oyunculuğu kendi başına bi sinir. dizinin konusunu bu oyuncularla heba etmişler yazık olmuş. ama genede akıcı ilerleyen bi dizi 🙂

 • Merve3 Temmuz 2020Cevapla

  Savcıyla olan sahnelerini ilerlete izliyorum o derce istemiyorum bu ikiliyi yani diğer oğlan başrol ama o kadar az sahnelri varki diizyi bırakmak istiyorum aklım burada kalıyor

 • A KARA25 Ağustos 2020Cevapla

  Off savcı sanki takım elbise giydirilmiş çocuk gibi görünüyor. Göz zevkim bozuluyor… Sahneleri ilerletmekten ellerim uyuştu…

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak