Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

Bloody Heart 1.Sezon 16.Bolum


16. Bölüm FİNAL

Bloody Heart sezon 1

(11) yorum

 • dizigurmesi00722 Haziran 2022Cevapla

  yaaa çok güzel bitti söylemek istediğim bir kaç şey var:
  Açıkçası sol meclis üyesi park ın ölümü beni gerçekten üzdü.
  Cho hanımın sonda dediği sözler beni bir rahatsız etti tam olarak mutlu olamadım o yüzden dul kraliçe olucam falan dedi ama havada kaldı sözleri kralın onunla bir gece geçireceğini hiç sanmıyorum.
  Sonunda Yoo Jung (Park hanım) kraliçe olabildi eminim harika bir kraliçe olacak kız resmen kraliçe olmak için doğmuş zaten Lee Tae nin (kral) sondaki sözleri çok güzeldi Sevgilim,kraliçem ve siyasi rakibim …
  Bir de kralın bebeği görmeye geldiği sahne (allahım o bebek nasıl tatlıydı öyle maşallah) orda aşırı mutlu oldum çok güzel sahneydi diyeceğim o ki çok güzel bir diziydi güncel olarak izlediğim için mutluyum öbür türlü bitiremeyebilirdim çeviri için çok teşekkürler bu arada kang hanna ve lee joon birlikte aşırı tatlı olmuşlar kang hanna yı daha fazla başrol olarak görmek dileğiyle

  • Jongsuk020623 Haziran 2022Cevapla

   SPOILER

   Bir bolum bile izlemedim,asagida biri yazmis meclis uyesi Park öldu diye,Jang Hyuk dan bahsediyor sanirim.Onun ölumunu kaldirabilecegimi zannetmiyorum.Slave Hunters da yeterince uzulmustum ztn.

   • DiziMangaGurmesi24 Haziran 2022Cevapla

    Ben kaldıramadım bölümü yarıda kapattım. O kadar saçma ve boş bil ölümdü ki.

   • Genel_izleyici24 Haziran 2022Cevapla

    Ve finall baskalri için belki mutlu söndü ama benim için
    Spoi*
    Jang hyuk öldü bu beklenen bişeydi ama yinede üzdü o kadarda kötü değildi be..

 • DiziMangaGurmesi22 Haziran 2022Cevapla

  Bu Korelilerin final bölümünde ille bir dram katacağız diye birilerini öldürme fetişlerinden nefret ediyorum. Sol meclis üyesi Park ölünce bölümü kapattım. Final zerre ilgimi çekmiyor.

 • Zeynobia22 Haziran 2022Cevapla

  Hiç bu kadar ağlayan bir kral görmedim hiçbir kore dizisinde. Varsa biri desin. Kral içindeki gizemini hep korudu. Hele sonda yaptığı planı ondan beklemezdim. Şu çocugu olurkenki gülümsemesi ile tüm diziyi izlettirdi. Meclis üyesi son ana kadar zaaflarına yenilmeden idealini korudu. Ve tabiki kraliçemiz duygularına yenilmeden hep doğru bildiğini yaptı… İleride ne olduğunu az çok tahmin edeceğimiz kralın son sözleri…Senaryo ve son çok güzeldi.

 • rabia22 Haziran 2022Cevapla

  koca hikayeyi 16 bölüme sığdırmak adlı çalışma
  en az bi 5 bölümlük daha hikaye vardı

 • M10023 Haziran 2022Cevapla

  Finalini merak ettim Hiç böyle mutlu son olacağını beklemiyordum mutsuz sonla biter diye izlemek istememiştim belki bir gün baştan izlerim

 • sero sero23 Haziran 2022Cevapla

  Finali de izledim.. Sonunda bitti! Tekrar tekrar söylüyorum güncel dizi izlemekten nefret ediyorum..
  Bütün bölümler bitecek oyun oynamaktan zamanım olursa en geç 2 günde bitecek o dizi benim için diğer türlü beklemekten hoşlanmıyorum.. Bu dizide aynı hataya düştüm umarım güncel dizilere denk gelmeden(kontrol etmeyi unutmaz isem) dizi izleme serüvenime devam edebilirim..

  Dizi mükemmeldi.
  Sonu güzel bitti lakin Cariye Cho ‘nun kötü emellerinden bahseldilmesi demek ilerleyen zamanlarda kötü şeyler yapacağının göstergesi ve izleyicilerin hayal gücüne bırakılmış olduğunu gösteriyor (ki Kore tarihinden bahsedilen bir dizi ise belki de ülkenin tarihini bilenlerin çoktan bildiği bir şeydir malum)

  Önceki bölümlerden birinde dediğim gibi dul kraliçenin ölümü bakan Park ‘ın elinden olacaktı öyle de oldu kadın bedenen yaşıyor ama ruhen ölü.. Spoi vermemek adına bu şekilde yarım bırakacağım bu kısmı.
  Bakan Park’ın kendi yolundan vazgeçmemesine hayran kaldım. Kendisinin yanlışları olsa da düşmanının kızının düşünce şeklinden memnun olması güzel bir detaydı. Yanlışlarını kabul etmemesi hem kötü hem de iyi bir şey çünkü kendi seçimlerinden pişmanlık duymak insanı zayıflatır ama sonuna kadar güçlü kalabildi, helal olsun.

  Kraliçe Park (artık diyebilirim herhalde erkek çocuğu oldu ünvanını geri aldı.. gerçi artık PARK değil ama neyse :d)
  kendi davasından ve koruma tutumundan vazgeçmeyip kralı dengede tutacak yolda ilerlemesinden çok memnunum.. Güçlü kadın örneği olarak böyle kraliçeler yetiştirilse her zaman iç savaşlar azalırdı en azından. Sol-sağ dengesi her zaman önemlidir.

  Kralın, savaş bakanı Cho ‘nun kendi babasına yaptığı davranışı hatırlaması ve bunun için onu cezalandırması güzel oldu lakin daha ağır cezalandırılması gerektiğini düşünüyorum açıkcası çünkü sürgünden geri dönenlerin hainlikte üstüne olmuyor genelde.. Kızına bile bir şey demedi güç kazanma isteğinde gözünün karardığını görmesine rağmen.. Demek ki ne kadar güvende olmasını istese de öte yandan güç düşkünü olduğu gerçeği değişmiyor.
  Bu kadar şeyin üstüne Cariye Cho’nun ünvanı arttırıldı; saçmalık!

  Taraf tutarak yazıyormuşum gibi gözüküyor ama değil; tutarlı yanı olsa destekleyeceğim birini ama yok.
  Burada tutarlı yanı olan tek Bakan Park’tı; ki onu zaten destekliyordum.

  Son sahnede kralın kraliçemize sözleri efsaneler efsanesi..
  Denge önemlidir! Tekrar tekrar söylüyorum.

  Bir serüvenin daha sonuna geldik.
  Başka dizilerde görüşmek üzere sağlıcakla kalın dostlar!

 • Yeonjun24 Haziran 2022Cevapla

  Bir dizinin daha izlemeden finalini gördük ben bu diziye başlayacaktım ne ara final oldu ya

 • Hye-sun Shin24 Haziran 2022Cevapla

  Genelde tarihi dizilerde seçici biriyim. Bu dizi güzeldi ama bayılarak izlemedim yani idare eder. SPOİLER Sonda meclis üyesi Parkın ölmesi üzücüydü ve cariye Cho’nun sonda söylediği sözler diziye yarım kalmış bir hava verdi sanki bir kaç bölüm daha olabilirdi.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak