Peki buradaki olay nedir?
Türkçe Altyazılı

A Piece Of Your Mind 1.Sezon 3.Bolum


3. Bölüm

A Piece Of Your Mind sezon 1

(8) yorum

 • aly1 Nisan 2020Cevapla

  3. bölüm orjinal dil neden açılmıyor ??

 • İsmimi değil yorumumu oku25 Nisan 2020Cevapla

  Her yerde rom-com yazıyor romantik kısmını ilerde görürüz de komedi kısmı nerede

 • Melek7 Mayıs 2020Cevapla

  Çok güzel dinlendirici bi havası var filmin

 • Serpil29 Haziran 2020Cevapla

  3 bolumde de romantizm en hüzünlü haliyle zirvede, anladimki romantizmin fazlasi da cekilir degilmis. 4. Bölümde zirveden yavaşça düşüş bekliyorum.Hadi canlanin biraz…

 • Ar3mis11 Mart 2021Cevapla

  Daha sadece 3. bölümü izlememe rağmen final bölümüne kadar gelmiş gibi hissediyorum. Şu 3 bölüm o kadar dolu geçti ki, şaşırıyorum nasıl daha diziye yeni başladım diye. Hikayenin altı cidden doldurulmuş ve sağlam bir temeli var. Tabi kızımızın kimlerle yaşadığı hakkında bir-iki dakikalık bir tanıtım kısmı olsa daha iyi olurdu ama ML ile aralarındaki bağı gerçekten çok sevdim.

  Dizi bana göre asla sıkmıyor ve eğer iyi bir finalle bitirirlerse benim için unutulmazlar listesinde yerini alacak.

  Bakalım 4. bölümde neler olacak? 🙂

 • bb128 Haziran 2021Cevapla

  ya günlerdir dizi kıtlığı yaşayan bana ilaç gibi geldi bu dizi yaaaaa mükemmeeellll

 • Sena28 Ağustos 2021Cevapla

  Uzun süredir bu tarz herhangi bir şey izlememiştim. Jung Hae In’in oynadığı dizilerdeki genel havaya güvenerek başladım aslında. Ve şu an iyi ki de başlamışım diyorum. Bu diziyi izlemek güzel bir manzara eşliğinde hoş şiirler okumak gibi. Kendinizi çok farklı hissetmenize sebep oluyor. Diziyi izlerken basit düşünemiyor ya da hissedemiyorsunuz. Gerçekten yavaş akışlı ve roman okurmuş gibi akan bir dizi izlemek istiyorsanız, işte bu dizi tam da aradığınız şey. Neler olduğunu idrak etmem geçtiğimiz iki bölümde pek mümkün olmasa da bu bölümde artık aklıma bir şeyler yattı. Ama bundan da ötesi bu bölümü izlerken bazı yerlerde usulca akan göz yaşlarım eşliğinde bu akışa kendini bırakmak gerçekten tuhaftı. Bakalım neler olacak.

 • Sin Cera11 Kasım 2021Cevapla

  7 günlük planı, hiç uzlaşma sağlamayan ne dersem tersine gitmeyi şiar edinmiş başına buyruk egoist bir ortakla işbirliği ile yürütmem gerek(!)
  Iyi geldi… To be or not to be değil cogito ergo sum hic değil. AHMET ARIF ten şiir dinler gibi bir diziye denk gelişimin şerefine. BLACK RUSIAN … WHITE RUSIAN…

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak